Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet vallott nekem, most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott nekem, most meg már le se sz@r. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szerelmet vallott nekem egy fiú,aki ugyan abba a gimibe jár amibe én,csak ő egy évvel idősebb nálam. Nagyon aranyos volt eleinte,minden nap írt nekem,meg többször elhívott sétálni,de mostanában meg már le se sz@r. Mikor felhívom,akkor vagy csak simán fel sem veszi,vagy felveszi,hangosan beleröhög és lerakja. Ma reggel egyszerre értünk a suli bejáratához,köszönök neki,végignéz gőgösen,majd köszönés nélkül becsörtetett előttem az ajtón. Nagyon megalázott mások előtt,sírni tudtam volna.

Miért csinálja ezt velem?


2016. szept. 5. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem csináltál valamit elötte ami félreérthető volt?
2016. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Mert egy paraszt, csak kellett egy trófea a falára. Az ilyen kis getsziket meg kéne nyúzni. Hova jársz? Mert nagyon szívesen megmutatnám, hogyan lehet valakit jól tökönrúgni, úgy, hogy napokig fájjon
2016. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán semmi félreérthetőt nem csináltam. Ugyan olyan kedves voltam vele,sőt szerintem még kedvesebb is,és rajta kívül egy fiúval sem beszélek.

Mikor megkérdeztem,hogy mi a baja most velem,vagy nem válaszolt,vagy írt vagy "ötmillió" pontot.

2016. szept. 5. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Akkor szimplán egy érzéketlen tuskó.

Lehet hogy jobb ez igy neked..

2016. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 okosóra ***** válasza:
Fogod azt ugy rugd teli erobol tokon ha talalkozol vele hogy ugy beegjen tole a haverjai elott hogy megverte egy csaj hogy o ne sirni tudjon hanem sirjon is 😈😈😈
2016. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lol, ugyanez velem is, hogy járni akar meg szeret aztán már 2 hete nem is keres, ha meg én kerestem egy szavas válaszok. De már próbálok beletörődni hogy leszar és túllépett rajtam, csak még nem megy...
2016. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalam is ez,csak nekem egy lánnyal.
2016. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!