Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne az osztálytársaim reakciója, véleménye, ha megtudnák? 16/F

Figyelt kérdés

Azt hiszik egy csomóan, hogy meleg vagyok, és el is mondták a szemembe a véleményüket, és akárhogy mondtam nekik, hogy egyáltalán nem igaz, nem-nagyon akarták elhinni. ( Azért hiszik, hogy meleg vagyok, mert velük ellentétben én nem jó pofizok a lány osztálytársaimmal. )

Szerintetek mi lenne az osztálytársaim reakciója, véleménye, ha megtudnák, hogy van egy szép, okos barátnőm?


2016. szept. 5. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom először nem hinnék el.

De még ha nincs is barátnőd szerintem az lenne a második legjobb döntés hogy azt hazudod hogy van.Hátha leszállnak rólad.Az első legjobb döntés az meg az hogy magasról leszarod őket.Persze ez nehéz lesz tekintve hogy az osztálytársaid.

2016. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg van barátnőm, nem szoktak szekálni vele, meg akkor sem érdekelt annyira, csak röhögtem rajtuk kb. , hogy milyen hülyeségeket hordanak össze.

Csak kíváncsi vagyok, ti pl. hogy reagálnátok egy ilyen helyzetre, amikor megtudjátok, hogy egy fiú akiről azt hittétek, hogy meleg, szép, okos barátnője van.

2016. szept. 5. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kell mondani nekik, csak mondjuk az iskola előtt csókold meg úgy hogy lássák, aztán ha dumálnak akkor mond hogy mondtad hogy nem vagy meleg
2016. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, az se. :)
2016. szept. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!