Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek találkozni a fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek találkozni a fiúval?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki 15 éves es már 2 honapja beszélek vele messengeren. Mindig ő ír rám (már amikor ráér, és ez sokszor szokott lenni). Nagyon rendes meg mindig mesél. Helyes is csak attól félek hogy a ribikre bukik. :/ Az a baj hogy ha nagyon mérges nagyon durván tud verekedni és hát ezért is félek egy kicsit. De irta hogy amugy nem ilyen szokott lenni. Inni szokott néha... Még sohasem találkoztam egy fiúval se, és hát eléggé parázok. Pár találkoztunk volna korábban csak folyton lemondtam mert féltem de ezt most már tényleg nem akarom lemondni. És mi van ha nem tudunk semmiről se beszélni? Csak ott sétálunk egymás mellett és nem szólunk egymáshoz? Az kicsit kinos lenne.. Meg félek hogy mit gondolna rólam, nem mondom hogy ronda vagyok de nem nagyon szoktam magam festeni, hajam néha katasztófális is tud lenni, és nem tudom hogy egy ilyen fiú mit gondolna rólam....

Kérlek a bunkó válaszokat mellőzetek!

14/L



2016. szept. 6. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Aha, FAKE.. :D
2016. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!