Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez "megkerülés"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez "megkerülés" lenne? Vagy inkább én irjak neki? mit?

Figyelt kérdés

egyik fiú ismerősömtől kérdeztem valamit, amire nem volt konkrét válasza, csak annyi, hogy "nem tudom"


szerintem ez nemet jelentett, ezért nem agyaltam rajta tovább, viszont anya szerint ez azt jelenti, hogy nem tudja :D


és azt mondta anya, hogy ha gondolom, felhivja a srác anyukáját (ismerik egymást) és megmondja neki, hogy kérdezzen már rá a fiánál, hogy igen, vagy nem?

vagy akár a sráccal is beszél


de ez szerintem kicsit olyan szervezkedős, vagy nem is tudom


és ugy gondolom, hogy inkább nekem kéne irnom a srácnak, mivel jövő keddig nem találkozom vele


szerintetek?

ha én irok, mit kéne?


16/L, 17/F



2016. szept. 7. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit kérdeztél tőle? Így látatlanba senki se tudja megmondani, de gondolom olyat kérdeztél, hogy bejössz-e neki, vagy járna-e veled vagy ilyesmi.
2016. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem, dehogyis :D

csak annyit, hogy táncolna-e velem? :D (suliban minden évben van táncsuli és most az én évfolyamom megy)

2016. szept. 7. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
NE HÍVJA FEL NEEEE NE ÉGESD BE MAGAD
2016. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked bejön a srác, mert ha nem így lenne akkor nem hívtad volna el táncolni, és nem érdekelne annyira a válasza. 1. voltam
2016. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. én is ettől parázok


4. nem néz ki rosszul, de jelenleg más tetszik :D

és azért hivtam el, mivel ő tavaly táncolt, egész ügyesen és az évfolyamomból nem igazán van olyan, akivel táncolnék és azért érdekel a válasza, mert ha nemet mond, akkor úgy megyek el az 1. próbára, hogy tudom, hogy onnan lesz párom, viszont ha igent mond, akkor nem kel paráznom, hogy nem lesz párom esetleg

2016. szept. 7. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!