Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejön de osztálytárs....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön de osztálytárs. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Most mentem új suliba és nagyon megtetszett az egyik oszt társam. Ha nem lenne az akkor simán oda mennék hozzá beszélgetni vagy flörtölni ismerkedni akármi. Na de így ha nem jön össze akkor csak leégetem magam és így kell lennem még 4évig. Nemsokat tudok róla de nem az a páwa ... gyerek (elnézést a kifejezésért) nem beszéltem vele még semmit csak köszönő viszonyban vagyunk. Hogy szólitsam meg vagy ismerkedjek anélkül hogy rájönne mennyire tetszik? Legjobb lenne ha ő jönne oda hozzám de akkor föl kéne hívnom magamra a figyelmet. Hogy tegyem? Nem vagyim pasi ügyben bátor. Segitsetek

2016. szept. 7. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelj te velem egy vérű vagy mert pont ugyanez van velem én is ma ilyen kérdést írtam ki én holnap már ismerkednék azzal aki tetszik de nem nagyon merem de ne gondold hog cikiznek, majdnkérdezz vissza neked van batátnőd ? :-) de nyugi ha tetszik küzdj érte és add ÖNMAGAD de ha nem vagy túl bátor ajd neki eg kis időt sok sikert holnap én is kicsit csakozok :-)
2016. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi énis drukkolok neked. Elég szar helyzet :/
2016. szept. 7. 21:48
 3/9 Kalinka válasza:
Várj vele még egy kicsit és szép lassan ismerd meg, nyomulós ne legyél... :*
2016. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok és a második is jól mondja lassan én is úgy teszem
2016. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A lassúsággal nincs baj ha rajtam múlna...esetleg 5év múlva már barátok is lehetnénk
2016. szept. 7. 21:53
 6/9 Kalinka válasza:
Én is össze jöttem egyszer az osztálytársammal (fiú vagyok és egy lánnyal) nem sokat voltam vele együtt, fura volt mert egymás ellett ültünk és állandóan egymáson lógtunk, de szakítás után jóba vagyok vele, csak mindig közeledik felém valahogy én meg nem akarok már semmit tőle..
2016. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez nem mindig van így de benne van a pakliban. Hogy ismerkedtetek meg?
2016. szept. 7. 21:59
 8/9 Kalinka válasza:
nagyon sokat beszélgettünk
2016. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ki ment oda kihez?
2016. szept. 8. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!