Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elment a srác a suliból, mire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment a srác a suliból, mire közeledni próbáltam volna felé. Nagyon hiányzik. Mit tegyek? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

A srác igazából május végén tetszett meg,együtt mentünk ECDL vizsgára és közben sokat beszélgettünk,megismertük egymást.

Azóta teljesen odavagyok érte,okos,intelligens,vicces,helyes...Persze nem az a "menő srác" féle.

Viszont júniusban elballagott(ő nyolcadikos,én hetedikes) és azóta nagyon hiányzik.Még azt sem tudom,melyik gimibe ment.

Hogyan "heverjem ki" őt?Mit tegyek?Tudakoljam meg,hová ment továbbtanulni és én is oda felvételizzek?

Válaszaitokat előre is köszi!



2016. aug. 17. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha egy városban laktok akkor miért nem taliztok? Meg ha neki is fontos lettél akkor szerintem megkeresne...
2016. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nevet csak tudod facebookon keres ra
2016. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán használja(gyakorlatilag semennyire se).
2016. aug. 23. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!