Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy srác rólam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy srác rólam beszél?

Figyelt kérdés

Az incidens egy tömegközlekedési eszközön történt, amikor is az említett hímnemű az egyik barátjával volt nem messze tőlem. Rámnézett, beszélt, visszanézett a barátjára, a barátja felém fordult, megnézett, valamit kérdezett a fiútól, ő rám nézett és bólintott. Egész úton egymást bámultuk, amíg beszélt végig mosolygott olyan pajzánul... Persze nem idegen a srác, egy jó ideje tetszik nekem. Szerintetek ez jelenthet jót?


Egy tizenéves



2016. szept. 9. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Valószínű a két hímnemű egyed kibeszélte a testi adottságaid és arról álmodozott mit művelnének veled.
2016. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Nagy esellyel igy volt
2016. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy akivel beszélt, a "barátja" egy lány volt, nem fiú. Nem tudom ez mennyit változtat a dolgon.
2016. szept. 9. 22:13
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez elég jót jelent :)
2016. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Suliban tátott szájjal bámul, figyeltet a haverjaival, zavarban van a közelemben, rengeteget néz... Persze ezek jónak tűnnek de mégis attól tartok hogy nem vagyok neki szimpi, idegesítem és azért van ez.:(
2016. szept. 9. 22:20
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Egy csaj is megtudja itelni hogy milyen vagy kulsoleg

Igy nem valoszinu hogy perverz volt

2016. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Meg hulye is vagy tuti tetszel neki
2016. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó, ez rendes volt :D Aaajj, nekem is tetszik ő, de nem akarok lépni, azt akarom hogy ő kezdeményezzen, csak hát egy kicsit félénk, így nem biztos hogy ez összejön:(
2016. szept. 9. 22:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezert kene neked

Legalabb ismerkedj vele ha nem is ugy neha tegyel utalasokat hatha eszre veszi

2016. szept. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod én is ilyen esetbe vagyok. Szeritem köszönj neki mosolyogj rá sokat ha néz vagy ha a közelébe vagy pillantgass, kacsints rá és majd meglátod. :)
2016. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!