Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék gördeszkázni,...

Szeretnék gördeszkázni, válaszolnátok néhány kérdésemre ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék gördeszkázni. Hallottam ilyen pennyboardról. Az első kérdésem, hogy a sima gördeszka vagy a pennyboard a jobb? Mi a különbség közöttük?

Milyen árban van a gördeszka vagy pennyboard valamint hol tudnék venni?

Mik a fontos elővigyázatossági tudnivalók ehhez a dologhoz? Az, hogy hogyan kell kezelni a deszkát, arról lesz valami útmutató a deszkához?

Youtube videókból meg lehet tanulni?

Nézzétek el nekem, ha nagyon buta kérdéseket tettem fel, egyszer próbáltam gördeszkázni, akkor tetszett meg, de nem értek hozzá, szeretném megtanulni, ezért kérdeztem ennyit. :D

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. júl. 22. 23:49
 1/6 anonim válasza:

Szerinten a pennyboard jobb.

Könnyebb az iranyitasa es azthiszem gyoraabban is tudd menni.

Mind a ketto olyan 12-15 ezer korul van.Sport boltokban nezd meg peldaul a Decatlonban.Ott az arak is nagyon jok.

2016. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ReBeka0509 válasza:
Szia..én lány vagyok és van rendes deszkám és pennyboardom is.. a pennyboardot sokkal de tényleg sokkal könnyebb irányitani és alapbol is sokkal jobb..gyorsabban megy és egyszerübb megtanulni vele menni mint a rendes deszkán..az árak változoak..én 6 ezerért vettem..szoval mielőtt megvennéd tizenezrekért nézz utánna hátha találsz olcsobban mert vannak jobb árban is..én külföldön vettem de szinte minden sport boltba megtalálható..nekem nem volt utmutato..és szerintem felesleges youtuberol tanulni..magadtol ráérzel..én egy nap alatt megtanultam vele menni..először kicsit nehéznek tűnik de aztán ráérzel és nagyon egyszerű..szoval én mindenképp a pennyboardot ajánlom..remélem választ adtam a kérdéseidre :D
2016. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. :D :)
2016. júl. 23. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

Esetleg, hogy fiú vagy lány? :)

Hogy sikerült az 1. deszkázás? :D

Nekem először elvette a kedvemet, de már igazán tetszik, bár az elején sokat estem... :/

És megjósolom, hogy te is sokat fogsz!

Ez velejárója.

Bár, ha még csak egyszer deszkáztál, akkor még nem eshettél sokat! :D

Mi vitt rá, hogy elkezdj deszkázni? :D

Egyébként a pennyboar-ot ajánlom, nekem is van és világít a kereke... ;)

2016. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

14 eves vagyok es lany :D

Az elso deszkazasom haat 😂 Egeszen belejottem ott volt a srac akie volt a deszka es valamennyit segitett de aztan lejton csusztam es elore estem, a betonon..😂😂 de ennek ellenere tetszett ugyhogy jo lenne megtanulni :D

Mar megrendeltem egy pennyboardot es annak is vilagit a kereke 😁😂

2016. júl. 25. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem, akkor deszkázásból szerelem lett, mi? xD

Barátnőm is így járt, nemrégen.

Egy érdekes tény rólam: tudod, nekem nagyon tetszik a Kamilla név. :)

Nürühühühhü........

L

2016. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!