Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent ez vmit? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent ez vmit? Vagy csak szórakozik? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy srác aki mindig piszkál & néz. Mostanában felém fordítja a lábát. Egyszer mentem haza a suliból és rohant utánam a kutyájával h hol van a haverja. Aztán hazakísért.

2016. szept. 12. 15:23
 1/9 Sens0r ***** válasza:
Te ne gondolkodj ilyeneken, nem neked nem jelent semmit!
2016. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Feléd fordítja a lábát?? Ezt csak én nem értem?
2016. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ha valaki a lábát valakifelé fordítja, azt jelenti hogy tudat alatt is hogy tetszik neki az a személy akifelé félé fordul a lába... érted? :DDD
2016. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 vagyok.. amúgy aha hogyhamár szaladt utánad :D
2016. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4es ezen jót mosolyogtam. De amikor megtudta h szeretem ezt mondta: nee ugye nem? Utana meg kerult sokaig nezett ugy mintha meerges lett volna h pl megcsaltam pedig nem is jartunk
2016. szept. 12. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
13 évesen ne ezzel foglalkozz még :D
2016. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátkozni akart veled, mivel szimpatikusnak talált, de te tönkretetted ezt azzal, hogy megmondtad neki mit érzel
2016. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt tudom tanácsolni, hogy beszélj vele, komolyan, és NÉGYSZEMKÖZT , úgy hogy senki orrára ne kössétek!!

Aztán ha komolyan is lehet vele beszélgetni akkor majd jönnek a dolgok maguktól :)

Jah, es szerintem senkinek semmi köze, hogy ki, mit ,kivel mikor, és hogy akar összejönni +/ barátkozni, ismerkedni ;) amúgy ismerős a sztori :DDD csak így tovább.. szorítók :'DD

2016. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7es nem én mondtam meg.


Ha érdekelnek a részletek írjatok priviben.

2016. szept. 14. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!