Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van meg eselye a kapcsolatunkn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg eselye a kapcsolatunknak? Akar egyaltalan vmit, vagy csak szorakozik?

Figyelt kérdés
Az exem pontosan egy honapja szakitott, avval az indokkal h kulonbozoek vagyunk, de valojaban sosem volt semmi vita kozottunk. Amiben kulonbozunk, az az iskolazottsag, karrier, anyagi korulmenyek. Soha egy percig sem ereztettem vele, nem stilusom. A szakitas utan kapok tole emaileket amikre valaszolok (bar baratnoim/barataim monjdak ne tegyem). Az emailek hangvetele neha vidamak es viccelodik kedvesen es erdeklodik mit csinalok, neha meg bizonyitas jelleguek, utalva: tanulas, haz, karrier, anyagiak, megtakaritas. es eleg EN kozpontuak. az elso ilyen emailnel meg nem vettem a lapot annyira csak megkerdojelezett bennem dolgokat, de most mar kb 3ik ilyen jellegu emailt kaptam tole, es eljutottam oda h fogalmam nincs mit valaszoljak neki.. Engem sosem erdekelt h ki honnan jott, mi a vegzettsege, mi az anyagi korulmeny mert nem ez hataroz meg egy embert, nem ettol lesz ertekes vki. probalom kifejteni neki finoman, tapogatozva akkor jon egy kedvesebb level majd vissza a fentibb EN stilusu bizonyitos levelbe. Most akar egyaltalan, vagy csak szorakozik? koszi a valaszokat!
2008. jún. 14. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Haaaat nem tudom...elegge eltud korcsitani egy kapcsolatot, ha ez egyik fel nem erzi "elegnek" magat. Szerintem a Ti esetetekben errol van szo...Mennyi idot voltatok egyutt? eleg fontos lenne ezt tudni...ez a tipusu elvalas, h "kulonbozoek vagyunk" a kapcsolat elso honapjaiban szokott jelentkezni...ha nagyon ugy erzi h nem illetek ossze, es kisebbseg erzete van akkor nem hinnem h lehet ezt folytatni, mert uton utfelen neki ez fog eszebe jutni, es ezt fogja erzetetni Veled, mikozben Te nem is tettel semmit...ez megol egy kapcsolatot...Nem lehetne megbeszelni, azt amit ide leirtal, elmondhatnad neki is. Hm? mennyire ertene meg? ha szeret elfogadja szerintem. Ha meg nem akkor lehet h nem is szeretett, akkor az a legkonnyebb h "nem illettunk ossze"... csak nem tudja megmagyarazni miert nem... Remelem segitettem UDv sok sikert
2008. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék erre a problémára választ kapni, hasonló a helyzetem. :(
2008. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi elso hozzaszolo a valaszt. Ertem amit irsz. a kapcsi elejen voltunk 2 honapot voltunk egyutt es azutan jott elo a dolog amiutan latta a hazam.. :-(.. Meg adok egy eselyt neki es kifejtem neki amit fentebb irtam, hatha.. eddig csak roviden utalgattam erre nem reszletesen igy megmondva mint a kerdesben. probaltam dicserni is h ugyes, akkor jottek a kedvesebb emailek. de igen igazad van ha meg nem erti akkor meg meg kell tanulnom tovabb lepni, pedig nagyon szerettem es a gond h meg mindig szeretem. szerintem szeretett o is, de frusztralja a dolog h nem erzi magat 'elegnek' hozzam ami hulyeseg. ha nagykepu lennek vagy bekepszelt vagy fent hordanam az orrom akkor megertem de maganeletileg csendes visszahuzodo egesz egyszeru csaj vagyok.. Persze vannak nekem is hibaim de kinek nincsenek.. Csak azt nem ertem h miert ir akkor van olyan h ejfel utan ir.., de az a 3 email pontosan arra celoz h mivel en elertem most neki is meg kell tenni es ugy erzem h valami versenyben vagyok, amit nem is en hoztam letre. eleg nehez..
2008. jún. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!