Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy hogy ne a lány küzdjön a fiúért?

Figyelt kérdés

Több lánytól is megkaptam már hogy a fiút aki tetszik "elveszi tőlem"(nem vagyunk együtt)az XY, miért nem küzdök érte?

Csak én gondolom hogy nem nekem kell küzdeni érte?



2016. szept. 13. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Drága annyi kérdés van erre vonatkozólag itt

Ha nem jelzed neki hogy akarsz tőle valamit nem fogja kitalálni

És mi ez a küzdelem? Lovagi tornán kell részt venni?

2016. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez az egész nemtől független. Ha neked tetszik, akármilyen nemű vagy, nem helyénvaló csak úgy várni, hátha lesz valami, csupán azért mert lány vagy.
2016. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első,te is tudod mit jelent "a küzdés"és hogy nem a lovagi tornát...

Másodiknak köszi a választ. :)

2016. szept. 13. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Gyökér
2016. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem küzdhetne? állandóan megy a sírás hogy nemi egyenlőség így meg úgy de mégis a fiú/férfi kezdeményezzen...én szerintem vagy kezeld magad egyenlőnek a sráccal akkor meg ugyanaz az elvárható mindkét féltől ergo kezdeményez az akiben több bátorság van xD vagy pedig rendeld magad a férfi alá várd meg míg ő kezdeményez de akkor sose várd el tőle hogy ilyen szinten egyenlő félként kezeljen...én mondjuk az utóbbi híve vagyok hogy kezdeményezek inkább én mert az én "dolgom" de nem fogom ilyen szinten egyenlőnek kezelni...persze ezt meg lehet utólag is beszélni de szerintem ebből indul ki a dolog
2016. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy nem küzdeni kell, hanem szeretni.

Beleértve azt, hogy mindkét fél mutassa ki az érzéseit. Ha te csak állsz, mint szamár a hegyen, teljesen érthető, ha olyannak fog inkább összejönni, akiben látja az érdeklődést.

2016. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha tetszel neki, lépjen. Bátorítani lehet, de azt a fiút, aki ennyiből nem ért, és "el lehet venni", könnyű szívvel ejteném, mint a forró krumplit.
2016. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Igenis kezdeményezzen a nő, de ez alatt nem értem, hogy mássz rá gusztustalanul. És ha valaki el tudja vinni, akkor áldja, vigye, nem kár érte.
2016. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Neszty2001 válasza:
100%
Ez olyan,mint hogy mindig mindent a fiú kezdeményezzen.Nem.A lánynak is lépnie kell.Mondjuk jelezd neki,hogy mit is akarsz tőle,ha pedig ő elutasítot szerintem hagyjad.
2016. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Hülyeség. csak a srác teperhet a csajért? Hagyjuk már. Ha a férfi mondja kategorikusan, pl hogy "a nő helye a konyhában van" akkor a nők felhördülnek, hogy mocskos "hímsoviniszta". De az természetes, hogy a csak srác küzdjön a lányért? Ha bejön a csajnak, ugyanúgy rányomulhat, illetve ha már együtt vannak, és összezördülés volt, ugyanúgy a lány is kezdeményezheti a békülést, stb stb, sorolhatnám.

A kérdésed végére a válasz: jó lenne ha csak te (pontosabban te se) gondolnád így. Nettó baromság.

2016. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!