Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok kiigazodni rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kiigazodni rajta?

Figyelt kérdés
4 éve már lassan, hogy volt egy barátnőm, aki megcsalt engem. A kapcsolatunk szép volt, talán mesébe illő is. Egyetlen félelmem volt, hogy keres majd nálam egy jobbat, mert a hangom nem túlságosan férfias, míg a testem...túlságosan férfias...Épp ezért megtettem érte mindent, én mindig az a törtető srác voltam, aki a kedvére tett minden helyzetben, és csak a javát akarta. Na nem is kell mondanom, hogy a félelmem bevállt sajnos, megcsalt egy sráccal, akinek munkája volt, így volt keresete, míg én otthon éltem a szüleimmel ugyebár. A lány, és a családja szegény sorsú volt, lehet ennek a kettőnek köze egymáshoz? Vagy velem nem volt megelégedve, hogy ennyire féltettem mindenkitől? Mostanra már lett menyasszonyom, érettebb lettem, de az ő kérdésében...egyszerűen nem tudok továbblépni. Nem tudom megérteni, miért sírt, mikor elhagyott. Talán ő is érezte már akkor, hogy ez hiba? Ti hogy gondoljátok?
2016. szept. 13. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ritka hogy inkabb a biztos megelhetest valasztja az ember a szerelembol hazassag helyett. Ha a lany ennyire szegeny volt, erre kell hogy gondolj. Ezert sirhatott.
2016. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Talán a szegénysége miatt választott mást ahogy az első írja. De érdemes arra is gondolni sokminden fűzhette őt hozzád talán mindkettőtöket szerette de valami miatt a másik félre esett a választása ennek ellenére mégis nehezen vált meg tőled.
2016. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én voltam az első komoly kapcsolata. A leghosszabb kapcsolata előttem 2 hónap volt, velem majdnem másfél év, és ez alatt sok minden megtörtént. Sok mindenben voltam én számára az első.
2016. szept. 13. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!