Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megis mit tehetnek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis mit tehetnek ilyen helyzetben? T. T 15L

Figyelt kérdés

Szoval mar olyan 10-11 eves korom ota tudom, hogy 'valami nincs velem rendben' mert nem csak a fiuk, hanem sokkal inkabb a lanyok erdekelnek. Ovodas korom ota joba vagyok egy baratnommel akit, nevezzuk mondjuk Lorinak. Szoval en Lori irant az elmult egy-masfel evben elkeztem dolgokat erezni. Tudja rolam, hogy erdekelnek a lanyok. Legjobb baratnok vagyunk mindig, mindent egyutt csinalunk, mindenhva egyuttmegyunk..Mostanaba ez egyre nehezebb nekem. Van amikor nagyon kedves velem, mondja, hogy imadlak, meg puszillak ilyenek..Maskor meg tok gonosz lesz es flegma, de ez szerintem a szemelyisege resze lenne, nagyon nagy hangulatvaltozasai vannak. Szinte percenkent.

De en tenyleg szeretem ot. Nem csak ugy, vonzodok hozza, meg szeretnem csokolni, meg szeretnem erinteni..De nem hiszem, hogy lehetseges. Azt mondta nem erdeklodik a lanyok irant, a meleggek nincs semmi baja, igazabol a homofobokat utalj:D

Nem tudom mit tehetnek. Nem birom elfelejteni, sem pedig tavol lenni tole. Probaltam masokkal, fiukkal-lanyokkal...de mindegyiket meguntam..unalmasak voltak, semmi erdekes nem volt bennuk. De O teljesen mas. Kulonleges.


2015. jún. 27. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Jaj de kis cuki, tudatlan és tapasztalatlan vagy.
2015. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, ne akard a barátságotokat beáldozni a szerelemért cserébe.
2015. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Hát ne is. Maximum a szexért cserébe.
2015. jún. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, ilyen kis csendben megjegyzi, hogy ő nem meleg véletlen se.

Szerintem csak cikinek érezte volna. Biztos van benne valami szintű meleg hajlam. Egyszer mondjuk csókold meg, és ha nem agresszívan reagál, akkor egyértelmű, hogy benne lenne a dologba.

2015. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!