Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Na szóval, 12 éves vagyok, és kb 1 hónapja megismertem egy fiút, aki ugyanabba a suliba jár ahova én, csak ő már egy korosztályal nagyobb. Sokat beszélgettünk meg minden, és végül nagyon jó barátok lettünk. Kezdtünk egyre közelebb kerülbi egymáshoz, már rakta is nekem a puszis és a szives smileyeket, és oda jutottunk, hogy megkérdezte, hogy nálam van esélye? Én nagyon megijedtem és csak rámondtam , hogy nem, és le is raktam a telefont. Másnap megkérdezte tőlem, hogy haragszom rá? Én azt mondtam hogy nem, és megint elkezdtünk beszélgetni (hogy vagy, mit csinálsz stb.) De viszont már nem raktam több puszis smyleyt. Ez így folytatódott, és tudom hogy ő még mindig szerelmes belém , de én nem tudok mit csinálni. A suliba folyamatosan néz mikor a barátnöimmel vagyok, követ, de nem mer odajönni és nem is köszön, csak néz.

Egyik nap felkavaródott bennem egy érzés, és csak azt éreztem, hogy egyre jobban szerelmes vagyok a srácba. Ő is szerelmes belém, mert folyamatosan kint van a sulinál amikor én, mint ahogy az előbb is elmondtam követ mindig. Nem merem neki elmondani, hogy érzek iránta valamit, de én egyre jobban szeretem, de szerintem én még nem vagyok felkészülve erre. Mit tehetnék?

(Ha nem értitek annyira , amit leírtam, akkor bocsánat. Ez azért van, mert nem lehet leírni ezt olyab pontosan.)


2016. máj. 10. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést, csak nem volt kedvem átolvasni.
2016. máj. 10. 20:27
 2/5 anonim ***** válasza:

ha te is szereted, akkor miért mondtad azt hogy nincs esélye? Mondhattad volna azt hogy igen, vagy erre majd holnap adok választ. akarsz vele járni vagy nem? Döntsd el, mert nem lesz ez mindig így. Ha nem viszonzod neki, akkor megun és továbbáll.

Ha össze akarsz vele jönni: ne szaros smileykat küldj, hanem beszélj vele élőben!

Ha nem akkor meg nem

2016. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos szerintem tisztáznod kellene vele. Csak meny oda beszélgetni vele és mond el hogy még nem vagy felkészülve egy kapcsolatra, így végül is nem mondod el neki hogy szereted csak utalsz rá. Jobb lenne ha elmondanád neki mert így nem fog tudni tovább lépni sem. De ha esetleg elmennétek valahova lehet hogy úgy éreznéd hogy már készen állsz rá.
2016. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nah, képzeljétek, tegnap elmondtam neki hogy szeretem, és azt mondta, hogy már nagyon régóta várja ezt a szót tőlem, meg akart csókolni, de én csak elfutottam, és szünetekben ki sem mentem, a facebook üzeneteire nem válaszolok.. Félek, hogy rossz lesz.. De én tényleg szeretem. Most mit csináljak? :(
2016. máj. 14. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
annyira logikátlan értelmetlen dolgokat csinálsz! Ha mondod hogy szereted, akkor minek nem engedsz egy csókot? És miért nem válaszolsz neki?? Női logika flawless
2016. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!