Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok tanacsot adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanacsot adni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 17:02
 1/6 A kérdező kommentje:

Hat arrol van szo hogy nyar vege fele megismertem egy kedves lanyt itt gyakorin. Bizott bennem meg minden. Osszebaratkoztam vele meg minden de aztan csinaltam egy butasagot bevalottam neki hogy nagyon megtetszett (nem szerelmet vallottam mert olyat meg nem ereztem senki irant szinte) de ezutan a huzasom utan mar egy ideje nem bizik bennem szerintem es ugy gondolom hogy ezt nem kellett volna elmondanom mert o volt az egyetlen baratom vagyis meg mindig az de mar nem olyan mint amikor megismerkedtunk 😔

Es nem tudom hogy mit tehetnek hogy visszanyerjem a bizalmat mint barat mert nekem az is eleg ha csak baratok vagyunk egymassal de ez a baratsag kezd meghasadni a fent emlitett hiba miatt 😞

Es most kicsit ketsegbe vagyok esve hogy kb fel ev utan mar azt se fogja tudni hogy letezek vagy se nem hogy beszelgessek vele mint legjobb barat a legjobb barattal 😔

Es nem tudom mi tevo legyek hogy visszaszerezzem baratkent 😔

Pedig minden teletot megteszek ennek az erdekeben 😞Minden nap beszelunk ami felvillanyoz mert tudom hogy van akit erdeklek valamilyen szinten.

2016. szept. 15. 17:03
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja en 17 eves vagyok az emlitett szemely 14
2016. szept. 15. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megijedt, mert azt hiszi, hogy azért mondtad ezt neki, mert te mondjuk többet/olyat akarsz, amit o meg nem

A korkülönbségbol adódóan

2016. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha a szexualitasra gondolsz akkor nem szerintem fiatal meg ahhoz de ez az o dontese nem az enyem
2016. szept. 15. 19:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Marmint ezt o fogja eldonteni hogy kivel mikor hol.
2016. szept. 17. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudhatom hogy a lány fejében mi kavarog (kavargott), de leírhatom az én sztorimat.


Nyár elején a legjobb fiú barátom (aki osztálytársam) bevallotta hogy tetszek neki. Az előzmények lényegtelenek. De nekem nem tetszett. Ezután nagyon kiborultam, mert nem sokkal azelőtt szakítottam az exemmel, és mert ő mégis csak a barátom volt (mármint a fiú aki bevallotta). Hetekig nem is beszéltem vele csak pár szót. Sose voltam mérges. Csak ki voltam bukva. Ezután depressziós lettem. Majd mostanra már minden rendeződött, a viszonyunk ugyan olyan baráti, mint azelőtt. Úgyhogy barátok maradtunk, jól sült el.


14/L

2016. okt. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!