Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtsem el? Mégis hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el? Mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy nagyjából egy fél éve megismertem egy srácot. Nagyon jófej volt, vicces és tetszett is nekem, s mint kiderült én is neki. Kértem egy kis időt hogy jobban megismerhetjük egymást (ez ugyebár már kb 1 hónap után volt az ismerettségünknek), de rengetegett vitáztunk, mindig lehordott engem mindennek, aztán jött bocsánatot kérni, én mindig megbocsájtottam. Legutóbb is ok nélkül sértegetni kezdett és emiatt vesztünk össze, és azt is visszahallom az ismerőseimtől hogy sok-sok rosszat mond rólam a hátam mögött, többnyire kitalációt. Ezek után megfogadtam hogy nem allok vele szóba, de minden nap látom a suliban,szóval nem nsgyon könnyen tudom elfelejteni. 14/l és 17/f

2016. szept. 16. 21:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért.
2016. szept. 16. 21:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Egyszerűen le kell tojni. Előbb utóbb le fog állni.
2016. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.:) ...
2016. szept. 17. 08:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha jönne még válasz!
2016. szept. 17. 09:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor ne, lol
2016. szept. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!