Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Niért ilyen a nagy hányada a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niért ilyen a nagy hányada a lányoknak?

Figyelt kérdés
A lányok nagy része azt csinálja hogy minden épethelyzetben kb kell egy szelfit nyomni, amugy meg bekepzeltek. Ez miért jó nektek? Jobban érzitek magatokat magatokat? Menőbbek vagytok\ mások menobbnek láttnak? Mert plengem idegesit.

2016. szept. 16. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is idegesitenek az ilyenek de ezektol joo messze elkulonulunk mert mindent elarul roluk mikor egesz nap csucsoritve szelfiznek. 18/L
2016. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl sose szelfizek. Nem szeretem ha fotóznak, magamat sem fotózom. 14/L
2016. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem is idegesítenek az ilyen lányok,én is noha lány vagyok sose jöttem rá hogy mi értelme van annak hogy minden egyes pillanatban selfiet kell nyomni.

Én nagyon ritkán szelfizek az is van egy évbe max 4-szer az is a családdal való nyaralás alatt vagy épp ha a haverokkal lógok..

2016. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az idegesítő ebben az egészben, hogy millárdosnak mutatják magukat közben otthon még kenyérre sincs legtöbbször:D ismerek ilyen csajt aki mindig tengerparton van, de közben tiszta csóró.
2016. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah és pl az én korosztályomban (8. Osztaly) a legtöbb lány ugyanugy viselkedik. Ezeket próbálom kerülni akármilyen jó csaj. Mert idegesit hogy ezzel probaljak magukban megerositeni a hitet, hogy ők szépek, és olyan mintha mindig játszanál magukat. Összesen kb 2-3 van aki nem ilyen.
2016. szept. 17. 07:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg ha már sszeldlfiznek akk igényes képet csinaljanak ne ilyen beallitott arceltakaros szarokat.
2016. szept. 17. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!