Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára lesz az osztálytalál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára lesz az osztálytalálkozóm (álltalános iskolás) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem igazán csíptem az osztályomat és most lett nem kevés pénzem mert örököltem és nem tudok kitalálni semmit hogy hogyan menjek oda hogy a többiek sárguljanak az irígységtől. Szinte bármit meg tudok venni és ezzel szeretnék felvágni. Egyébként nem vagyok ilyen csak az osztalyomban mindenki azzal szekált hogy csóró kukás leszek. :C
2016. szept. 19. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
ne menj el
2016. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam erre is de aki nem megy el az azért nem megy el mert szégyenli ami lett.

És 8 évi szivatásért ez nem elég.

2016. szept. 19. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Menj el full prada ruhában(ne öltözz ki, tűnj ki), szálj ki egy merciből, vigyél egy lányt is, nem baj ha fizetsz neki érte.
2016. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Csak elegánsan. Prádában, lakkcipőben. Vagy ha nő vagy akkor nem tudom, ott is vannak drága, márkás, elegáns dolgok. Meg legyél nyugodt. Ráérős. Vegyél egy rolexet. Menj el fodrászhoz, csináltasd meg a hajad, ha nő vagy akkor csináltasd meg a körmeid stb. Igényes, ápolt, elegáns, nyugodt, udvarias. :D
2016. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bérelj egy jó kis mercit vagy bmw-t. Azonnal oda lesznek érted :DD Emellett ne maradjon el egy fullos telefon, ruha, arany ékszerek. (Ne túl sokat), frissen vágott frizura, meg akár el is vihetnél magaddal egy szép csajt.
2016. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket remélem irigyek lesznek :) és lehet hogy porschét bérelek talán egy 911est az elegáns és sportos is

:) és bár nem tudok toppmodellt vinni mert barátnőm van (ö sem ronda mondjuk) majd neki is szerzünk szép cuccokat meg gyémánt nyakláncot. Mindent köszönök!

2016. szept. 19. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Úgy kell azt! :D
2016. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Technokol Rapid ***** válasza:

Ebben a klipben Mansonnak igencsak hatásos belépője van. Végy róla példát ha gondolod. :D

https://www.youtube.com/watch?v=AVHITKnBnRY

2016. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!