Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy problémára a sport a...

Ha egy problémára a sport a megoldás, akkor hogy szeressem meg, ha általános iskolás koromban "béna" voltam minden labda és csapatjátékban?

Figyelt kérdés

Lerombolták az önbizalmam azzal, hogy "hülye vagy, béna vagy, birka vagy, lassú vagy, nem vagy jó semmire" ráadásul még óra után az öltözőbe minden nap megvertek miatta.


Így megutáltam a sportot, mert tudom ha elkezdem, akkor is csak egy senki vagyok.



2016. szept. 16. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most már nem az iskolában vagy, nem az osztálytársakkal kell sportolnod. Nem versenyző leszel. Nem kell eredményeket produkálnod.

Én is felnőttként kezdtem el sportolni, hogy egészségesebb legyek. Konditerembe járok. Senkit sem érdekel, hogy mit milyen súllyal csinálok. Mindenki el van a saját dolgával.

2016. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Kezdj olyanba, amihez nem kell gyorsaság, erőszakosság.

Kezdj jógázni. Nagyon jó élmény lelkileg is.Vagy mehetsz kirándulni, hegyet mászni. bármit, ami nem csapatsport.

2016. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A csapatsportok szarok. Van egy csomó, ami nem az. Az úszás a legjobb.
2016. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ezeket mondják az osztálytársaim, én is megutáltam ezeket a sportokat... Én lovagolni járok. Lehet, hogy neked is segíthetne :)
2016. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kondi, az jó lesz neked. Én is pocsék vagyok labdajátékban, még úszásban is. Hát te se a gyorsaságra menj rá akkor, ha egyszer nem megy. Lehet, hogy a genetikád miatt pont a gyurma lesz számodra optimális, ha nem a salakmotor :D Ráadásul örülhetsz, mert kibassza az önbizalmadat is.
2016. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az atlétika még nem volt említve. Azon belül van rengeteg dolog, pl hosszú és rövidtávfutás, magas és távolugrás, diszkoszvetés, gerelyhajítás, kalapácsvetés, súlylökés... mondta valaki a kondit. Én azt javaslom, inkább kezdd el a súlyemelést, ha van normális edző a közelben. Én legalábbis imádom, szerintem a legjobb sport a világon, életem végéig csinálni fogom. :D Pedig brutális módon elvették a kedvem mindenféle sporttól az iskolában.
2016. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!