Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az egy 17 éves lánytól, hogy már lefeküdt 6 fiúval, és volt már neki egy másfél éves kapcsolata is?

Figyelt kérdés

19 éves pasi vagyok. Elkezdtem mostanában ismerkedni ezzel a fent említett 17 éves lánnyal,de ezek után kicsit elment a kedvem az egésztől. Nem akarom játszani az erkölcsrendészt,de egyszerűen akármennyire is próbálok empatikus és elfogadó lenni engem ezek zavarnak picit.

Tejesen legitim,ha valaki már bőven 20 felett van,és van ilyen múltja,de egy 17 évestől azért ez kicsit szokatlan,legalábbis szerintem.


Ezeket Ő mondta a harmadik randin,és hogy Ő komoly kapcsolatot keres,de ezt azért jó ha tudom,és hogy világéletében sz*xfüggő volt.Minden pasi szereti a szexet(én is) de valahogy ezek után mindentől elment a kedvem.


Lehet picit túlreagálom elvégre 2016-ot írunk. Az egyik haverom szerint túlságosan konzervatív vagyok,és hagynom kéne kiforrni az egészet,hisz lehet közben egy hűséges lány lenne,másik haverom szerint egy rossz qrva az ilyen,akinek még nem nőtt be a feje lágya.


Szerintetek?



2016. szept. 24. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem csalta meg a srácot a másfél év alatt, akkor lényegében 15 és fél év alatt feküdt le a 6 sráccal, ha ebben nincs benne a másfél éves kapcsolatos srác. De az is kérdés, hogy rövidebb kapcsolatokban feküdt le a többi fiúval, vagy egy éjszakás kalandokban. Na, meg az is kérdés mikor veszítette el a szüzességét?


Én biztos összejönnék a csajjal, de hosszú távra nem terveznék. Kis kalandozásnak biztos megtenné, aztán ugye, mint ahogy fentebb is írták kiderülne később... Lehetséges, hogy tényleg hűséges típus amúgy. Jó lenne többet tudni a lányról, mert így találgatás az egész.

2016. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%

#7-es vagyok.

szerintem akkor is vigyázz vele. én ugyan lány vagyok, de találkoztam már szex éhes fiúval... és engem pont egy ilyen vert át...

2016. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem akartam nagyon boncolgatni a témát,mert olyankor terel,vagy szimplán megsértődik.

Elég kicsi a város,ahol lakunk,szóval apránként kiderítettem már,kikkel kavart eddig,szóval nem talált ki. Nem egy olyannal feküdt már le,akiknek a haverjaikat ismerem,és Ők nagyon szidják.

2016. szept. 24. 17:02
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
ŐŐ hát izé, ha nem csal meg és normális akkor izé mé ne?
2016. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan ilyen lányba szerettem bele, és pofára estem, mint a vajas kenyér, a te szavaiddal élve :'D
2016. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16%
Aki nekem tetszik aszem nemrég lett 18 és szűz :3
2016. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem, ha 1,5 kapcsolata volt, akkor hűséges típus, csak ugye előtte vagy utána úgy érezte, nincsennek kötelezettségei, annyi fiúval fekszik le, ahánnyal szeretne. Ő ezt szórakozásnak fogta fel, de a kapcsolatait lehet, hogy komolyan gondolja.
2016. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ilyen volt a (volt) legjobbatnom :) azért nem 6 sraccal hanem "csak" 4-gyel. Nyár elején lett barátja, egyszer sem csalta meg es nem olyan típus. Szóval lehet h extra olyan hűséges lenne :) de az se mindegy h h viselkedik fiúk közelében a lány :)
2016. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
38%
A masfel eves kapcsolattal nincs gond,az nem ribizliseg. A tobbi annal inkabb.
2016. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!