Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Naponta 3000-3500 kalóriát...

Naponta 3000-3500 kalóriát eszem es nem nagyon sportolok 63 kg vagy lány 17 éves, szerintetek ez nagyon sok kb másfél éve ennyit eszem. Dietazni szeretnek de nem megy valami tipp h mit kellene ennem ami elveszi az étvágyat? Ez normális?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok es legyszi ne írjatok h sportolnak mert szoktam es azokon a napokon meg tobbet eszem
2016. jún. 22. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos szép alakod lehet, ne parázz. ;) 21f
2016. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van rajtad valamirevaló izomzat is, akkor nem sok gond lehet az alakoddal... Úgy tudom, egészségesebb csak annyit enni, amennyit kell (nem mindenki hízik, ha sokkal többet eszik, van, akinek begyorsul az anyagcseréje, de attól még egészségesebb neki a kevesebb). Úgyhogy a normál kalóriaigényeden múlik, hogy ez sok vagy sem.
2016. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. jún. 28. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyit boven ehetsz ha nem hizol akkor nyugi :) es ha picit hizol meg se baj ha mozogsz rendszeresen mert izom jon fel.. Ha heti 1 kilonal tobbbet hizol vagy fogysz ott vannak gondok...
2016. aug. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!