Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Másfél éve edzek és sokat...

Másfél éve edzek és sokat fejlődtem. De azt nem értem hogy mostanában néha nagynak látom magam meg érzem is magam néha meg mint valami zsákszar. Vagy ez teljesen normális? és legtöbb esetbe nem vagyok magammal megelégedve.18/f 176cm 73kg 38as kar.

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt orokke igy kell erezned, ez visz elore tesa
2016. jún. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
30 év edzés után is így van ez. Amúgy még pici vagy ennyi kilóval és 40 alatti karral.
2016. jún. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Masfel eve edzek ne varj csodat,illetve a magassagomhoz pont tokeletes a testsuly
2016. jún. 22. 12:08
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Te tudod, de ha most ennyire elègedett vagy, akkor miért kérdezel? Én vagyok 173, 83 kg, kevés zsírral és még én is pici vagyok 44-es karral. Simán jöhetne még 5kg izom. De mindenkinek mást jelent a jó forma.
2016. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy tökéletes testsúly :D Max. ha már elérted a naturál maxodat, akkor mondhatod, hogy OK, ez van, ezt kell szeretni (a legtöbben azért szeretnének több izmot ekkor is, azt hiszem) s lehetőleg megtartani, minél jobban, minél tovább...
2016. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!