Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy derítsem ki, hogy mit akar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulimban aki néha furcsán viselkedik velem és nem tudom eldönteni, hogy csak közvetlen vagy esetleg mást is akar.

Ölelget, megérinti combomat, bámul. Pl: mikor tesi előtt öltözünk át direkt megvárja míg átöltözök, végignézi és aztán kimegy.

Ez mind lehetne csak közvetlenség de csak 2 hete ismerjük egymást tehát nem vagyunk abban a közeli kapcsolatban amiben ezek baráti dolognak számítanak.

Vannak olyan napok is mikor figyelmen kívül hagy vagy kb. 10-szer hozza fel a fiúkat mint beszédtémat, hogy neki kéne egy barát, meg, hogy ez milyen jól néz ki, az milyen jól néz ki stb.

Szóval fogalmam sincs, hogy most mit gondoljak.

Szerintetek?



2016. szept. 19. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
kérdezd meg.. nemtom manapság a kommunikáció tabunak számit vagy csak jó érzés tenni az életképtelent?
2016. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülnék ha ilyen egyszerű lenne de mivel még van 3 évem és ha véletlenül rosszul sülne el a dolog és kiderülne mindenki számára, hogy a lányokhoz vonzódom az nem lenne túl kellemes a homofóbok miatt. :)
2016. szept. 19. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, tudom, ez most így elég meredek meg nem tudom milyen a viszonyotok, de szerintem ha együtt innátok, akkor lehet kicsit jobban megnyílna neked, oldottabb lenne a hangulat, mint a suliban, ahol mindenki láthat. Hány évesek vagytok?
2016. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is és lehet össze is jöhet hamarosan. Csak azt kéne elintéznem, hogy ketten legyünk.

Én 16, ő 15.

2016. szept. 19. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szurkolok nektek. :)
2016. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biszex csaj, lehet. Hogy néz ki?
2016. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!