Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha egyszer volt egy kalandom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer volt egy kalandom lánnyal akkor örökre leszbinek számítok?

Figyelt kérdés
2 éve történt és mikor én heteronak vallom magam mindig eszembe juttatják azt az egyetlen esetet, hogy min bi vagyok vagy inkább leszbi-mondják.....

2016. szept. 24. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem vagy lezbi.

Ha a palik jönnek be és nem is érdekelnek a csajok, mi más lennél mint hetero? Az elsőre meg ne hallgass.

2016. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
nem számítasz annak
2016. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha heteronak vallod magad, akkor az vagy :)

én voltam pasival, mégis leszbikusnak mondom magam... idiótákkal meg ne foglalkozz :)

2016. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

Persze hogy meleg Vagy!

Sokan nincsenek tisztaba a HETERO jelentesevel,foleg aa buta kislanyok akik hulye tanacsokkal latnak el!

Min. Bi Vagy mert a heterok semmilyen alapon nem vonzodnak a sajat nemukhoz es eppen ezert nem is letesitenek testi kontaktust!

2016. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Addig vagy leszbikus, amíg addig tartod magad. Ezt te magad tudhatod.

A szexuális érdeklődés ugyan úgy tud változni, mint bármi más.

2016. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az emberek nem úgy működnek, mint a számítógép. Csak egyes vagy nulla, csak igen vagy nem, csak fekete vagy fehér.

Átmentek vannak.

Van aki egész életében az ellenkező nemével él, mégis akad nagy ritkán homoszexuális gondolat, míg mások ide-oda járnak a két oldal között.

2016. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
biszex vagy,ha volt kalandod egy lánnyal de a fiúkat szereted akkor biszex vagy,ha hetero lennél akkor nem lett volna az az 1 alkalom se
2016. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!