Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom úgy érzem mostanában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom úgy érzem mostanában mégjobban uralni/vezetni akar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pl. gépezni sem akar hagyni, egész nap előtte ül és videózik. Megnézünk egy filmet, és utána gépezni akarok akkor azt mondja, hogy az az én gépezési időmből ment, mert én jobban szeretek filmezni. Nem vagyok egy pc őrült, de gépen jobb netezni mint telón. Ő tölti be a vezető szerepét a kapcsolatban, és alárendeltnek érzem magam Mit tegyek?

2016. júl. 28. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Szakíts. Tényleg. Jóindulatból mondom. Legközelebb majd lekever egyet, ha az "ő idejéből" gépezel. Egyáltalán milyen az, ha az ő ideje? Ha valakinek szüksége van a gépre, átadja neki a másik, nem? Egy kapcsolatban mióta van enyém-tiéd-kié játék? Könyörgöm, egy szerelmes pár vagytok (((elvileg))), nem egy testvérpár.
2016. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nagyon gyerekes a barátod hány éves :? 10 ez nem kapcsolat xd gépet félti oszt ott van nála egy csaj édes istenem szakítsz vele oszt keress egy férfit ;) nem hogy az ölébe ültetne oszt közbe tudnál gépezni O.o
2016. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit oszt annyira?
2016. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amúgy ha együtt filmeztek akkor ő nem nézi igaz ? :D
2016. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Givin' Answers ***** válasza:

(Sajnos) egyet kell értenem az #1-es válaszolóval. Egy dolgot leszámítva:

Szerintem nem (feltétlenül) "kell" szakítanod vele. Ha egyébként semmi baj vele, akkor adj neki még egy esélyt! Persze ez alatt nem azt értem, hogy várj, mondva "Majdcsak megváltozik". Ez a legrosszabb amit tehetsz. Javaslom, hogy üljetek le, beszéljétek meg. Ne hagyd, hogy elterelje a témát!

Most csak ennyit tudtam tanácsolni a kapott információ alapján. Ha esetleg válaszolsz a lenti kérdéseimre, akkor megpróbálok hasznos tanácsot adni.



Kinek a tulajdonában van a számítógép?


Csak ez az egy (zavaró) hóbortja van?


Régóta együtt vagytok?


Másoknak is szeret "parancsokat osztogatni", vagy csak veled csinálja ezt?



Remélem segíthettem!

2016. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
18 éves...
2016. júl. 28. 21:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenkivel egyet értek.

Olyan,mint egy óvodás.

2016. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele beszélni. Próbáltam, de vagy elvicceli, mert képtelen a komolyságra, vagy sajnálkozva meghallgat és folytatódik a dolog onnan ahonnan abbamaradt. Néha úgy érzem 16 éves létemre komolyabban tudok venni témákat mint ő. És ezt nagyon sajnálom. Övé a gép, de van rajta saját fiókom. Az övén van álltalába bejelentkezve. Én nem tudom az ő jelszavát, de ő tudja az enyémet. Ő csinálhat dolgokat, én nem. Ez a fő gond. Kb 2 hét múlva leszünk 1 évesek. Nehezen indult a kapcsolatunk mert bizalmatlan volt.
2016. júl. 28. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:
amúgy neki a gép a fontosabb vagy te? mert szerintem az első de te tudod mit csinálsz de itt mindenki csak az igazat írja ;)
2016. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8: Hogy bírod ezt 1 éve?!

Szerintem ne várd meg az 1 éves évfordulótokat. Ez a srác egy ovis szintjén van és nem érdemel meg téged.

Sajnálom.

2016. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!