Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rémálmok gyötörnek a szakítás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rémálmok gyötörnek a szakítás miatt mi tévő legyek? 21/F

Figyelt kérdés

Szakított velem barátnőm 2 év után új pasija van.Nagyon meg visel a dolog (hiszen én még sajnos mindig szeretem és nekem ő volt az egyetlen személy aki a legkedvesebb volt a szívemnek.)első napokban enni se tudtam kb 5 napig ettem két szelet kenyeret.De már javul a helyzet.Viszont most olyan álmok gyötörnek egyszer az hogy együtt vagyunk még másikszor pl ma meg arra keltem hogy azt álmodtam hogy nézem azt h ő az új pasijával van...

Legrosszabb az egészben hogy én hiába próbáltam békében el válni tőle ki nevetett és annyit kaptam hogy én lettem valamiért az utolsó szar szemét láda nem értem miért.Bár ezeket az álmokat szívesen mellőzném. :/



2016. szept. 25. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy darabig még nehéz is lesz. Velem is most szakított barátnőm, nagyon rossz érzés, egy darabig szeretni is fogom, de meg kell próbálni boldognak lenni nélküle. Kitartás! :)
2016. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen csak többet vártam tőle én esetem még abban is nehezedik hogy egyedül élek (persze vannak barátaim is) de míg együtt voltunk vele töltöttem minden szabad időmet most meg h nincs többé elég rossz.
2016. szept. 25. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom... Én is több mint két év után szakítottam, még több hónappal utána is vannak rémálmaim. De már egyre kevesebb, csak annyit tudok mondani, hogy idővel kicsit kevesebb lesz :)

Nehéz dolog túllépni azon, ha megbíztál valakiben és hátbaszúrt, nem csoda ha megvisel.

Jót tenne, ha találnál más elfoglaltságot: legyen az sport, a barátaid, vagy akár valamilyen tanfolyam :)

2016. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!