Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ilyen nehéz sőt szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz sőt szerintem nehezebb ez mint eddig bármikor? 21/F

Figyelt kérdés

Jöhetnek a sablonos szövegek hogy tinikorban nincs igaz kapcsolat és ha vége akkor itt a világ vége.De nem erre vagy kíváncsi!!!

Szakított velem barátnőm 1 év 9 hónap után új csávója van.

Lényeg annyi hogy nekem ő volt az egyetlen aki fontos volt rajta kívül senkim nem volt se szüleim se semmi és nagyon ragaszkodtam hozzá.Mindig attól féltem a legjobban hogy egyszer el veszítem ez a pillanat is el jött :(

Sok dologban hibáztam talán a legrosszabb az volt hogy túlságosan is féltékeny voltam de ez csak azért volt mert attól rettegtem hogy el veszítem és lehet ez lett a vesztem.

Ő szakított velem össze jött mással annyit kértem békében váljunk el hát elég csúnya vége lett sajnos nem teljesítette ezt a kérésemet.Valamiért én lettem az utolsó sz@r szemét láda bár nem értem hogy miért miközben ő hagyott el.Ha valakinek oka lenne haragudni az szerintem én lehetnék azért ahogy viselkedett velem.

Szerintem utál azóta még köszönni sem köszön sajnos látom mivel egy suliba járunk.Úgy viselkedik mint ha soha nem is ismertük volna egymást bár egykor nagyon szeretet ő is.Én voltam számára az első komoly kapcsolat és ő is nekem velem veszítette el a szüzességét is bár ezt is csak 1 év után türelmesen vártam rá mert szerettem és még sajnos szeretem is.

Rettenetesen ki készültem miatta és nem tudom mibe folytani a bánatom amiért nem lesz többé számomra ő.

Igen ő nagyon fiatal volt talán túlságosan is bele éltem magam ő most 16 éves tehát 14 volt mikor össze jöttem vele én meg 19.Nem kérek negatív kritikát hogy pedofil stb.. nem erre vagyok kíváncsi.Nem reménykedem benne hogy vissza kapom mert nem akarom magam hülyeségekkel áltatni mert akkor csak rosszabb lenne.

Amit nem tudok meg érte miért nem lehetett békében el válni miért kellet ezt utálatal és gyűlölettel csinálni.Ha nem akar velem lenni még ha nehezen is de meg értem még ha rosszabb is ez most mint valaha szüleim el vesztése miatt nem szenvedtem ennyire mint ő miatta most.Ő még csak azért is belém rugott még 1x hogy még rosszabb legyen nekem nem mint ha nem lenne elég szar.És itt sajnos nekem is be telt a pohár én és ellene fordultam pont ezt akartam el kerülni mert én tisztelettel voltam arra az időre amit együtt töltöttünk sok boldog percet meg értünk együtt..



2016. szept. 22. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
a feltekenyseg, a tulzott feltekenyseg tonkreteszi a kapcsolatot. en is nagyon feltekenytipus vagyok, paromat imadom, nem akarom elvesziteni ot. de azt mondta hogy bizzak benne, ez a kapcsolat alapja. mert ha nem bizok, tovabbra is feltekenykedek, akkor elobb utobb ramegy a kapcsolatunk. most 3 ev utan talan ott tartok, hogy kicsit nagyon kicsit probalok uralkodni magamon, probalok nem feltekeny lenni. mindent megtennek erte, eddig is mindent megtettem...de meg minden nap bennem van az a gondolat h. felek elveszitem, pedig tudom nem lesz igy. csak o a mindenem es felek minden rossztol. Ha uj kapcsolatot talalsz, probalj meg ne feltekenykedni, bizzatok egymasban. De mivel hosszu kapcsolatod volt vele, lehet hogy meg minden rendbe jon. Talan az uj barattal valo kapcsolata nem lesz hosszu, es keresni fogja tarsasagodat elobb utobb. Varj kicsit, legy turelmes, talan rendbejon minden.
2016. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de valahogy megakadt a szemem azon, hogy hogy járhattok egy suliba? Neked már kb másod- vagy harmadéves egyetemistának kéne lenned, neki meg 10-11.esnek.

Egyébként idővel jobb lesz. Rájössz, hogy nem ő volt az igazi, ha el tudott hagyni másért.

2016. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 dikos vagyok utolsó éves :) hosszú story azért vagyok itt mert 3 évet feleslegesen jártam másik suliba 8 dik után
2016. szept. 22. 16:08
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem buktam
2016. szept. 22. 16:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló nem hiszem azt mondta hogy már nem szeret és nem boldog velem azóta meg már úgy viselkedik mint ha soha nem is ismert volna szóval nem reménykedem benne amit irtál
2016. szept. 22. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!