Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után miért alakul ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért alakul ki utálat?

Figyelt kérdés

2 év után szakított velem barátnőm 21/f 16/l

új csávója van(meg van róla a véleményem de meg tartom magamnak) mind össze normálisan akartam el válni sajnos valamiért én lettem az utolsó szar szemét láda hol ott nem is én voltam a szakító fél.Nem mondom hogy gyűlölöm de kezdem utálni azért amit velem tett.. bár még sajnos szeretem is ő szerintem engem gyűlöl :D nem értem én ezt ez nekem magas vélemény?


2016. szept. 23. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Azert mert az esetek tobbsegeben a párnak csak az egyik fele akarja megszakitani a kapcsolatot, ebbol konfliktus keletkezik,

Felnottes esetben ez azert van mert sokszor nem lehet megmagyarazni hogy miert mult el a szerelem a masik irant.

Na de 16 eves lany? 14 eves lannyal jottel ossze? Te ismered, de egy sztereotipia szerint a mai kislanyok divatbol valasztanak maguknak egy idos pasit. Tudod milyen meno lehet amikor mondja a baratnoinek hogy jaaaj mar borotvalkozik a pasiiim.

Szanalmas.

Sajnalom. Keress egy erett not.

2016. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lesz ez volt az első és utolsó eset hogy ilyen időssel kezdtem tanulok de sajnos mindig csak a saját káramon.
2016. szept. 23. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Jol van akkor, keresd meg almaid nojet ;) (20+)
2016. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!