Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnal alvás?

Figyelt kérdés
Szerintetek 17 évesen 1,5 éves kapcsolat után korai együtt aludni? Mert mi mar nagyon szeretnek együtt eltölteni egy éjszakát :)
2016. szept. 26. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzitek, hogy készen álltok, akkor nyugodtan
2016. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem korai. Mi fél év után aludtunk náluk. :)
2016. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kívülállóként szerintem nem korai, de igazából te érzed :)
2016. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Anyummal hogyan tudnám lebeszélni? Felek h nemet mond :( amúgy mar lefekudtunk de sose aludtunk meg együtt es jo lenne mar egymas mellett elaludni es felébredni :)
2016. szept. 26. 21:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád is megérti már...
2016. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 NudliHercegnő ***** válasza:

Jövőre màr nagykorú leszel, meg kell tanulnod a saját életeddel kapcsolatos döntéseidet egyedül meghoznod (persze tanácsot kérni sosem tilos), de ne anyukád "engedje meg" a dolgot. Persze kérd ki a véleményét, mert ő tapasztaltabb nálad, és tiszteld a nézőpontját. De ha ő "megtiltja" a dolgot, mondd el neki, hogy lassan felnőtt leszel, és meg kell szoknod, hogy magad döntsd el, mi a jó neked, valamint ígérd meg, hogy felelősségteljesen fogsz viselkedni. Anyukádnak bíznia kell abban, hogy tudod, hogy mit csinálsz.

Szerintem egyáltalán nem korai a dolog, ha készen érzed magad rá, vágj bele. Sok sikert!

2016. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem korai:)
2016. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !! Főleg azt h normális válaszokat kaptam :) mar lefekudtunk szóval nem arról van szó h most veszitenem el csak arról h nála is szeretnek aludni nem feltétlenül a szex miatt
2016. szept. 27. 20:09
 9/15 A kérdező kommentje:
#6 jo lenne ha ilyen könnyen menne h jaj anya ez igazából az en dolgom csak jófej voltam es beavattalak :/ hogy hozzam fel neki? Sose szoktunk komolyabb témákról beszélgetni ezért olyan fura lenne :/ nem akarom h kínos legyen
2016. szept. 27. 20:22
 10/15 NudliHercegnő ***** válasza:
100%

Ismét én vagyok:)

Próbáld egyszerűen azt közölni, hogy a barátod meghívott esti filmezéshez, ha későre nyúlik, akkor ott is maradnál. Ha erre rosszul reagál, mondd azt, hogy nagyobb biztonságban vagy ott, mintha későn mennél haza. Ha erre azt mondja, elmennek érted, akkor már furcsállhatod, és megkérdezheted, hogy miért ellenzi minden áron az egészet. Ha azt mondja, nem vagy elég érett ehhez, csak kérd, hogy bízzon benned eléggé ahhoz, hogy elhiggye, hogy nem csinálsz hülyeséget. Ha ezen felül érvei vannak, hallgasd meg őket, de ne tántoríts, nyugodtan és nem veszekedve magyarázd el neki, hogy ez fontos neked.

2016. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!