Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ottalvás barátnál, milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ottalvás barátnál, milyen bugyit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Egy pólóba es egy bugyiba szeretnék aludni, csak nem tudom ,hogy tangát (alvásra nemszeretem de ki lehet birni) vagy francia bugyit vegyek fel. Most alszok ott előszőr és nem fogunk lefeküdni csak ott alszok nála.

És melltartóban vagy anélkül aludjak? Eleg kis mellem van :(



2016. aug. 6. 00:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Melltartó nélkül, és ha van akkor női boxert vegyél fel. De a francia is jó. Nálam is így aludtak.


16F

2016. aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
83%
Nyugodtan viselj valamit, ami kényelmes, egy póló és egy francia bugyi teljesen adja. Amíg nem szakadt meg igénytelen, addig nem fog tőle kevésbé vonzódni hozzád a fiú, sőt, lehet, hogy jobban is tetszik neki, mint amit te alapból szexibbnek gondolsz. Ugyanez a helyzet a kis mellekkel is amúgy: a lányok nagyobb ügyet csinálnak ebből, mint a srácok, nincs semmi baj a kis mellekkel, meg amúgy is látni fogja őket előbb-utóbb, szóval minek blöffölni. Hagyd a melltartót, semmi nem sugallja jobban, hogy nem vagy komfortos a helyzettel, mint az, ha melltartóban alszol. Engedd el magad, és érezzétek jól egymást. :)
2016. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki félreértené nem csak barát hanem annál több, csak még nem mondanám azt ,hogy a pasim hanem inkabb alakul
2016. aug. 6. 00:45
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Azért annyira ne "szexizz" előtte, ha nem akarsz vele most lefeküdni, mert azzal csak kínzod szegényt. Biztos megkívánna, de ugye nem lenne semmi, neki az nem lenne valami kellemes.

Egyébként én inkább a franciabugyit mondanám, vagy talán még inkább egy rövidnadrágot (akár bugyi nélkül, ha úgy kényelmesebb). A melltartó meg szerintem se fontos, legyél kényelmesen.

2016. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
56%
Ezt a friss infót szem előtt tartva annyit tennék hozzá az előző (2-es) válaszomhoz, hogy továbbra sincs baj a póló plusz bugyi kombóval, de az egyúttal egy egyértelmű üzenet, hogy többet akarsz tőle. Amivel persze ugyancsak semmi baj nincs, csak tudj róla, hogy mit kommunikálsz.
2016. aug. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
mikor barátnőmnél aludtam először ő egy tangában aludt meg egy trikóban :D én meg csak egy alsógatyában:D a vége az lett hogy mindketten felizgultunk és megtörtént az amit úgy beszéltünk meg hogy nem az első alkalommal fog :D 16/F;18/L
2016. aug. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Számomra elég gáz ha valaki még normális alvó cuccot sem hoz magával ha nálam alszik. A bugyi fehérnemű, arra azért még valami kéne... hacsak nem szexre készülsz.
2016. aug. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Hány éves vagy?
2016. aug. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%

Szívem 😉 amiben jól érzed maggad abba aludj. Sima póló meg egy francia bugyi teljesen jó.

A ciced meg nekem tetszik ne izgulj miatta.

Konzumi.

2016. aug. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
59%
Én tanga pólóban lennék.
2016. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!