Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem tunik egyoldalu szerele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem tunik egyoldalu szerelemnek?

Figyelt kérdés
Adott 2 ember, mindketto azert eleg sokat posztol a facebookra, szinte 0 maganelet, mert a csaj mindenrol posztol valamit. Viszont tegyul fel a lany, ha feltesz kozos kepet odateszi a szivet, viszont a pasi akarhanyszor posztol kepet a csajjal, semmi, max egy mosolygos smiley. Valosagban se mondja soha a csajnak, hogy szeretlek, meg masfel ev utan se. Ez normalis? Vagy a pasi csak jatszik
2016. szept. 28. 13:42
 1/7 anonim válasza:
2016. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem vagyunk egyformák, nem egyformán mutatjuk ki az éréseinket. Nem a szavak a fontosak, azok elszállnak... a tettek a fontosak, amit megtesznek érted. Mikor tudod, hogy számíthatsz az illetőre.
2016. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én se írnék szíveket, én se mondanám, hogy szeretlek. Minek, ha úgy is tudja? Feleslegesen nem ismételgetem. Ha mindig azt mondanám, amit hallani szeretne, csak megunna.
2016. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Úristen! Bocs, de mást nem tudok mondani.


Hát lehet így élni? Ettől függne, hogy szeret-e a másik? És majdnem évekig húzzák így egymás életét?! Komolyan mondom, nem csoda, hogy értelmes emberek nem találnak párt!

Szerintem, menjetek le a Facebookról 2 órahosszára és beszéljétek meg négyszemközt, hogy mi van! Ez az eredeti és igazi módja a dolgoknak. Tudod, ha így éltek, az nem élet. Ez pedig egy vélemény.

2016. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#4 +1
2016. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valami nincs fent fb-on, attól még létezhet.

Nekem meg nincs is fent a párom fb-on. És nem is akar rajta lenni, még fénykép formájában sem. Akkor én most igazából egyedülálló vagyok, mert nincs közös képünk fb-on és nem is írogat nekem szívecskéket? :D

2016. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, kedves 6-os, minden bizonnyal szingli vagy, csak nem tudsz róla :D "Nincs is kapcsolat, ha nem vagytok "kapcsolatban" a neten!" Sokan tényleg ezt a nézetet vallják, el sem tudom képzelni, hogy miért. Szerintem rám, és azokra tartozik a dolog, akik a közelemben vannak, hogy van barátom, vagy barátnőm, nem pedig xy-nak, aki rám keres, vagy a 4 éve ismerősnek felvett régi szomszédnak. Attól, hogy nem rak szívecskét a posztra, még szeretheti, bár minden nő szereti hallani, hogy "szeretlek". Nem nagy dolog, de sokaknak sokat jelent.
2016. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!