Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval nem rég kezdtem a 9-ik osztályt.

Az osztályomban van egy gy fiú aki már az első naptól fogva kiszúrt magának. Rám írt facebookon es suliban is valamilyen mondom fel akarta hívni magára a figyelmem.. Csak ezt egy kissé bunkó módon. (Tudni kell a fiúról hogy alapvetően elég nagy szája van) Ezert én ha kérdezett tőlem valamit, pár szavas mondatokban vagy elég flegmán válaszoltam. Mert azt akartam hogy lekopjon róllam, mert igazából nem is jött be. Azóta folyamatosan tartottuk a kapcsolatot facebookon. Azért iskolába is össze össze pillantottunk és mosolyogtunk egymásra. Néha elég kedves is tudott velem lenni és az nagyon megtetszett benne. Érdekes módon facebookon tök normálisan el tudtunk beszélni. Iskolában viszont nem igazán. Állítása szerint azért mert flegma vagyok vele, pedig ő is elég bunkómon viselkedik. Csakhogy en szépen lassan elkezdtem érezni valamit iránta. Már a remény is bennem volt hogy esetleg lehet köztünk valami, már azt is megszerettem benne ami eddig idegesített.. Azóta sajnos kiderültek róla dolgok, pl hogy rajtam kivűl még vagy 5 csajt fűz ugyanazzal a dumával, csakhogy azok a csajok meg be is dőlnek neki, mert szünetekben is mindig más csajjal látom röhögcsélni. Ami miatt elég féltékeny is lettem és ezt sajnos ő is észrevette. Amúgy meg rajta is észrevettem hogy neki se tetszik ha más pasival lát. Azóta a haverjával együtt folyamatosan szekálnak, szünetekben is feltüően csajozik, órán dobálnak, meg direkt hangosan dumálnak hogy ez meg az milyen jó csaj meg sokkal jobb mint (én). Már facen se írunk, minden aprósagért beszól .meg röhög. Van mikor meg fűzi az agyam hogy oda ül mellém órán, meg hogy rám ír, de nem lesz belőle semmi. Barátnőm szerint csak szórakozik velem és hogy nem gondolja komolyan, sőt állítóllag még barátnője is van amit, nem rég tudtam meg. De ha valakinek barátnője van szerintem nem flörtölget más csajokkal. Szerintetek is csak szórakozik velem? Egyszerűen nem értem hogy most miért piszkál.


2016. szept. 29. 17:39
 1/2 anonim válasza:
Jajj Istenem.Nem hiszem hogy komolyan gondolnà.De gyere össze vele!! Tudom milyen nehéz de próbàld meg el felejteni!!az lessz a legjobb.Próbàld magadra meg haragítani.Az lessz a legjobb.Nincs valami fiú baràtod aki el jàtszanà hogy a pasid? :))
2016. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
De ne gyere**
2016. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!