Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

No_name2001 kérdése:

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Voltam egy hazibuliba hetvege fele, es megismertem egy fiut akivel ejszaka csokoloztunk meg ilyenek, en montam

Neki,hogy nem akarok csak egy lany lenni a bulibol vagy ilyesmi. Erre valaszkepp azt felelte, hogy tobbet erez. Reggel jatszottunk meg hulyeskedtunk, rohogtunk es csomoszor elmondta, hogy szeret en erre nem valaszoltam semmit. Szeretne velem talalkozni es meg szeretne ismerni. Szerintetek ? 15/L



2015. dec. 7. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2015. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!