Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan gondolja, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja, vagy csak szorakozik?

Figyelt kérdés

Van egy tolem 2 evvel idosebb fiu aki azt mondta fb-n hogy bejovok neki es jarna is velem. Taliztunk mar eloben, nem ugy hogy csak mi ketten hanem ott voltak baratnoim is, es amugy sem hozza mentunk talira hanem csak osszefutottunk es ennyi. De mikor latjuk egymast, mindig nekem szologat be, engem szivat, szoval feltunoen csak velem csinalja ezeket. Tegnap elott lattuk egymast utoljara akkor hangosan mondta a nevemet es azt hogy "egyem meg a szivedet". Aztan vigyorgott ram es szemeztunk eleg sokaig. Tegnap beszelgettunk fb-n es ott meg eleg bunko is tud lenni..es hat tegnap sem a legkedvesebb volt. Mondta este hogy megy aludni, en meg nem akartam hogy itt hagyjon..es irtam neki hogy "nem mesz". Majdnem osszevesztunk azon hogy megy aludni. Mondta hogy nem lehet koztunk mar tobb mint baratsag. Kerdeztem hogy "miert?". Es azt irta hogy "kislany vagy meg". Szoval szerinte kislany vagyok hozza kepest..oke:D

Irta azt is utana hogy "hagyjal beken..eddig is megvoltam nelkuled ezutan is megleszek". Mivel mar tobbszor is azt kerte hogy hagyjam beken, ezert nem irtam vissza neki. De ha nem irtam akkor irta hogy "megyek aludni oke? Remelem nem haragszol :////". Es meg ezutan sem irtam neki, csak elolvastam mindig mit irt. Majd irta "hmm..jo akkor durcizzal". Majd vissza irtam neki...es mar megint olyan fura volt...de mikor nem irtam akkor irt mindent csak irjak vissza neki es ne haragudjak. Szerintem bejovok neki, es beszelgetni akar velem csak jatssza az elerhetetlent, mivel nem reg bejott az uncsi tesoja nekem..en meg az uncsi tesojanak..szoval lehet ez a baja, meg azt hiszi hogy csak hulyitem pedig nem szoktam senkit hulyiteni. De mar az uncsi tesoja kozt es koztem semmi nem lesz:):).


Szoval az lenne a kerdesem, hogy szerintetek is bejovok neki csak igy akarja tesztelni hogy akarok-e tole valamit vagy sem? Mit csinaljak most? Eloben olyan aranyos tud lenni...tegnap elott meg foleg. Tehat minden amit csinal eloben azt mutatja hogy bejovok neki. Baratnoimmel nem is foglalkozik, mig velem igen. Mit tudnek most tenni? Koszi elore is :)


2015. júl. 28. 08:28
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Ja es az kimaradt hogy puszi fejeket meg szivecskeket is kuldozgetett tegnap, mikor irtam neki hogy "feladom". Nem akarja hogy feladjam..de ha irok neki szoval latja hogy megsem adtam fel akkor megint furan viselkedik..:D

De mostmar legalabb tudom hogy mit kell tennem ha azt akarom hogy vissza irjon 😂

2015. júl. 28. 08:32
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
komolytalan gyerek ez, hagyd a francba
2015. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De nekem mindig mindenkit hagyni kell a francba? 😒😒😒
2015. júl. 28. 08:49
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
miért, jobb az úgy ha behülyít, kihasznál, aztán pár hét után feléd se fog nézni? felőlem, nekem mindegy :DD
2015. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mennyi a fiú, hova valósi vagy, hova valósi a fiú?
2015. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

De ez az hogy meg en sem tudom hogy mit akar..:)

Csak tudod mi a nem jo? En tenyleg mindig komolytalan es eretlen fiukat fogok ki, amig korulottem mindenki tok szerelmes es egyutt van azzal akit szeret. Nem valami jo erzes, hogy csak en vagyok mindig egyedul tudod?:)

Egyedul fogok meghalni is mert mindenki komolytalan es eretlen? 😊😊

2015. júl. 28. 08:58
 7/22 A kérdező kommentje:
Miert szamit az hogy hova valosiak vagyunk es mennyi idosek?:o
2015. júl. 28. 08:59
 8/22 anonim ***** válasza:
lesz ott sokkal értelmesebb srác is valahol, türelem, az mindig meghozza az eredményt :D
2015. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Persze:) rendben:) akkor maradok egyedul 😂😂😂😂✌👊✌✌👊👌
2015. júl. 28. 09:08
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
hány éves is vagy? gyanítom 15-16nál nem idősebb.. és akkor nem ráérsz még? :DD én ezt sose fogom megérteni mikor az ennyi idős lányok kétségbe vannak esve hogy soha nem lesz senkijük :DD
2015. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!