Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ezt komolyan gondolja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Van egy baratom meg az elejen jarunk es nem akar megcsokolni...azt mondja nem akarja elsietni..de en ezt nem ertem ha egy par egyutt van az alap az hogy csokoloznak nem?most akkor ez mi hogy ö ezt nem akarja elsietni meg ilyenek...mindig csak az arcomra meg a homlokomra ad puszit.. ez most normalis??

#Fiu-lány-csók-kapcsolat-barát
2016. aug. 24. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ez nem normális xd sőt nagyon gáz is mert rákérdezni se lehet hogy miért nem ? xd gondolom nincs fél kiló herpesz a szádon, fogat mosni is szoktál, alap hogy ő is akarja .... de erőltetni nem kell, csak akkor járni se nagyon ... vagy is várj ... feltéve azt nem írtad, ha 11 évesek vagytok, akkor viszont nagyon is helyén van az esze a kölyöknek, akkor a többi megjegyzésem tárgytalan
2016. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok ö meg 18 ...Latszik rajta hogy szeret meg minden tok aranyos meg tenyleg csak en vagyok neki de elkezdte hogy nem akarja elsietni...
2016. aug. 24. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Feleslegesen csinálja, de normális, és nem az elsietésről van neki szó. Szeretné minél tovább húzni, nem akarja hogy hamar megunjátok egymást. 18/f
2016. aug. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátod alapvetően önbizalomhiányos, határozatlan és gyenge személyiség?
2016. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem :/
2016. aug. 24. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!