Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy ezt álmodtam?

Figyelt kérdés
Az előző kérdésemben már leírtam, de leírom ide is, hogy van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem, már voltunk moziban, meg többször így sétálni. Nem tudom mit akar tőlem, 2 hónapja találkozgatunk, de eddig még nem volt semmi "olyan". Nem rég azt álmodtam, hogy megcsókolt. Szerintetek elmondjam neki? Ti hogy reagálnátok?
2010. máj. 21. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért mondanád el? Majd ha megtörténik, csak akkor mondd el, mert másképp lehet, h tolakodónak gondol majd...

Lehet, h nem akarja siettetni a dolgot. Mennyi idősek vagytok?

2010. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne mond el!Sz*d le!
2010. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mindig elmondjuk egymásnak, ha a másikkal álmodunk. :D

Meg ő pár napja azt mondta, hogy velem álmodott, kérdeztem, hogy mit, de azt mondta, hogy csak akkor mondja el, ha megtörtént. Lehet hogy ő is ilyesmit álmodott vagy nem tudom...

Amúgy én 16/L vagyok ő 21/F.

2010. máj. 21. 15:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el a helyedben, majd csak akkor hogyha megtörténik :) Előbb semmiképpen sem, mert a srác akkor gondolkodna, hogy most lehet már akarod, hogy csólolozzatok meg ilyenek :) Hagyd haladni az időt... várd ki a csókot és akkor meséld majd el neki. Biztos örülni fog neki :)
2010. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szija :)

szerintem o is bizonytalan es szereny fiu azert nem csokol meg meg , mert bisztos , hogy tetszel neki :).

szerintem kozeledj hozza minel jobban es akkor majd o fog kezdemenyezni.. ne vegye tolakodasnak de azert ereztesd , hogy mar akarod :).

2010. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy nem tudom, hogyan csináljam. :/ xD

De azért köszi. :)

2010. máj. 21. 16:04
 7/12 anonim ***** válasza:
de jól megy egyeseknek... :'(
2010. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem miért olyan jó? :OO
2010. máj. 21. 16:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert ez a legnagyobb problémád, és ezt sem vagy képes egyedül meghozni. XD
2010. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem ez a legnagyobb problémám...

Csak sokat jelent nekem ez a srác, és nem akarom elb@szni..

2010. máj. 21. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!