Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy változtassak ezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Nos,azt vettem észre,hogy neten nagyon sok lányt eltudok csábítani,neten mindnek megtetszem és szerelmesek lesznek belém és helyesnek/aranyosnak találnak,de ez nem mehet mindig így.

Élőben viszont,soha nem tudom adni azt az aranyos énem amikor meghallgatom a lányt figyelek rá,bókolok neki stb..egyszerűen nem is jön úgy a beszélgetés,ha beszélgetünk egyáltalán..személyesen mindig csak a hülyéskedős énem van jelen és nem tudok változtatni rajta...Neten eddig szerelmes lett belém 14 lány és nem 12 évesek hanem 16-17 éves lányok.

Mit kellene csinálnom,hogy ez másképp legyen és személyesen is adjam azt az énem amit megszeretnek bennem a neten a lányok? A helyesírási és a megfogalmazási hibákért bocsánat.

16/F



2016. okt. 1. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze gameba velem is igy van xD
2016. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaaa,nem játékon :D Facebook,itt is volt például stb :D
2016. okt. 1. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja nem tudom facebookon csak suli miadt szoktam fen lenni
2016. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de valamit nagyon félreértesz. Az, hogy valakinek megtetszel, bejössz neki, az nem azt jelenti, hogy szerelmesek lesznek beléd. A tetszésért neten elég hajbókolni, de online szerelem nincs! Ha megérted a kétféle érzelem típus között a különbséget, akkor talán nem görcsölsz annyira. Élőben könnyebb elnyerni valakinek a tetszését, mint a szerelmét.
2016. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne, akor mier beszelunkarol hogyha taliznánk miket csinalnánk :$
2016. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha ők mondták,hogy "hát,beléd szerettem" meg ilyenek akkor,arra mertem gondolni,hogy szerelmesek lettek..na mindegy.Utolsó,nem értem mire gondolsz :D
2016. okt. 1. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Elhiszem, hogy ezt írták. Sőt! Online a tinik egymással általában sokkal merészebbek, úgy viselkednek, olyat mondanak, amit szemtől-szembe nem mernének. Azaz nem magukat adják. Gondolj csak bele: te bele tudnál zúgni olyasvalakibe, aki személyiségének csak egy kis töredékét ismered? Nincs róla még csak első benyomásod sem..

Elég ingerszegény kapcsolat az, ha valakit csak olvasol. Ezért amikor találkoztok, egy csomó új impulzus ér: hangnem, hangszín, gesztikuláció, arcmimika, illat, ápoltság, megjelenés, viselkedés stb., azaz minden olyan amit nem láttál belőle, és amik ismerete nélkül nem nagyon lehet csak úgy beleesni valakibe.

Ettől függetlenül biztos, hogy szimpatikus voltál, hisz elnyerted a tetszésüket! :) Nem érdemes aggódni, mert a lány éppúgy feszült legalább egy kicsit az első tali alkalmával ,mint te.

2016. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!