Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy változtassak az alakomon?...

Hogy változtassak az alakomon? Egyáltalán lehet ezen változtatni? 21/F Többi lent!

Figyelt kérdés

Na röviden ilyen a testem: Nagyon vékony lábak(!),combok is vékonyak,hájasabb fenék,aztan mar deréktól felfelé nagyobb hájas has,nagy hájas mellek (!),kicsit erősebb karok..kb így nezek ki roviden..

Főleg a melleimen és a lábaimon szeretnék változtatni!! De nem tudom mitévő legyek..Valaki valami tanácsot tudna adni? Jah es a legfontosabbak nekem,hogy a melleim kisebbek legyenek,mármint ne legyen annyi háj rajtuk,a lábaim meg vastagabbak. Ha valaki tud nekem segíteni,kérem írjon! Köszönöm.


2016. szept. 18. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Dieta +edzes
2016. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Súlyzós edzéssel tudsz izmosodni, pl lábra guggolás, kitörés, stb. Zsírt pedig szálkásító diétával tudsz leadni.
2016. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor elkezdenék először tömegelni+lábra és mellre gyúrni,aztán kb fél évig ezt csinalnám,aztán ugyanugy tornaznák de szállkásito etrenddel?
2016. szept. 18. 13:13
 4/5 likebike ***** válasza:
Nem.Add le a zsírt,utána pedig kezdj el tömegelni.Vagy egy tzs%-ot nem tudsz mondani?Mert ha nem vagy annyira hájas,akkor egyből tömegelhetnél,jó étrenddel.
2016. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Ha nem vagy vészesen zsíros, akkor tömegelj. De az is elég eleinte, ha sima kalória egyensúlyban vagy. Így is fogsz kezdőként izmosodni és zsírt leadni.
2016. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!