Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya lányként nem éri meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányként nem éri meg egy számomra helyes fiúra vágyni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ennek a fiúnak a személyisége. Kedves, intelligens, humoros, ugyanazt tanuljuk, ugyanaz érdekel bennünket, és így ahogy megismertem a személyiségét, és rájöttem, hogy bejön, elkezdtem nézni a külsejét is. Ahogy megfigyeltem rájöttem, hogy egész helyes. Nem a legmagasabb, nem tökéletes a bőre, és kicsit vékony is, de ennek ellenére az arc berendezése valami hihetetlenül szép, ahogy a sötétebb, kreol bőre, barna haja és a nagyon világos zöld szemei, meg hosszú szempillái is.

Én meg egy alacsony, kissé telt, archibás lány vagyok. És tudom, hogy a saját súlycsoportomban kellene keresgélnem, de nem tudok mit tenni arról, hogy ennek a fiúnak a személyisége nagyon megfogott.


2016. okt. 4. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg nem éri meg rá vágyni. De most úgyis jön majd minimum 10 ember aki elmondja majd hogy menj oda hozzá mert 100% hogy bejössz neki és rengeteg helyes vékony fiúnak a csúnya dagadt lányok jönnek be. Tehát ja, meg lehet próbálni, nem sok esélyed van, de mit veszíthetsz.
2016. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy mivel megkedvelted,te azert latod ilyen helyesnek. Irod,hogy nem a legtokeletesebb a bore es kisse vekony is. Elofordulhat,hogy sok lany szemeben o a vezna,pattanasos srac. Ki tudja. Egy probat szerintem meger.
2016. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársamat itélve nincs lehetetlen..
2016. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha már viszonylag jól ismeritek egymást, és még nem hívott el randizni, akkor valószínűleg nem érdekled.


Persze lehet, hogy tetszel neki, csak félénk, de őszintén, a csúnya lányok a csúnya fiúkhoz hasonlóan általában nem vonzóak. Mindegy, hogy mi az ok. Ha eddig nem kezdeményezett, akkor a jövőben miért tenné?

2016. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Két napja ismerem.
2016. okt. 4. 17:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor talán egy-két hetet tudsz még rá várni, nem igaz? Főleg, ha közben nem igazán ostromolnak a fiúk, te pedig nem kezdeményezel.
2016. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Nincs olyan h csunya!!!

Mindenki mashogy nez ki.. Ennyi..nem minden a kulso.

Szoval meg baratkozzatok, ismerkedjetek, es lehet azt latni, ha bejossz neki. De az is lehet, h baratok maradtok. Ez idovel elvalik, h mikent alakitjatok a dolgokat, es kiforja magat a vegkifejlett :)

2016. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Csúnya lánykén nem éri meg egy számomra helyes fiúra vágyni?"

esetleg így lenne jó kezdeni a kérdést:

Csúnyának tartom magam.. vagy Relatív lányként..

Kezdjük ott hogy kinek mi a szép ez teljesen relatív ugye a fiúhoz odaírtad hogy számodra, ez ami nagyon fontos. Ha csúnyának tartod magad úgy nehéz lesz mert valószínű a kisugárzásod sem épp vidám, először önmagadat kéne "helyre pofozni", mivel ha te nem szereted önmagad, te nem tetszel magadnak, akkor hogy várhatnád el tőle hogy bejöjjél neki. Tudnák figyelmedbe ajánlani pszichológiai videókat ilyen témában, vagy akár keress fel egy pszichológust/pszichiátert ha úgy érzed hogy nem segít a videó. De ha szimplán csak attól félsz hogy nemet fog mondani az teljesen normális, mindenki így van ezzel a "Mi lesz ha?" kérdés.. Remélem segítettem!

2016. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Megnézném azon emberek fejét aki az ilyen "kedves" válaszokat írták.:DDD A szépség relatív. nem vagyok csúnya, többen mondták ,hogy szép vagyok ill. látom ,hogy többen is megnéznek az utcán , még sincs barátom. És néha olyan embereknek van párja ,hogy így nézem ,hogy nekik van , nekem meg nincs? Ezzel nem magamat akarom fényezni , csupán rávilágítani arra ,hogy ez nem így működik ,hogy az összes nagyon szép embernek van valakije és minden bűnronda ember egyedül fog meghalni.


A kérdésre válaszolva: ha igényes vagy magadra , ápolt akkor az már egy pluszpont. illetve ha te is kedves meg jófej stb. vagy vele , hisz látod a pozitív (vagy számodra pozitív ) személyiség téged is megfogott.


2 ismeretség után még ne várj csodát. Beszélgess vele, ismerkedjetek aztán majd meglátod mi lesz. Hány évesek vagytok? csak azért ,mert amennyire tapasztaltam a 14-15 éves korosztály nagy többsége 8tisztelet a kivételnek) szinte elsőre külsőről ítél. Ilyenformán ezen emberek számára mindegy ,hogy te milyen okos vagy vicces agy kedves vagy..

2016. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na elírtam :D. Szóval ha te is kedves vagy vele az szerintem csak használhat.


És 2 napot akartam írni.

2016. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!