Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mekkora baj, hogy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Slow motion kérdése:

Az mekkora baj, hogy átlagos lányként csak a helyes pasik jönnek be? Mit tehetnék, hogy ők is felfigyeljenek rám?

Figyelt kérdés

Biztosan megkapom, hogy túl nagyok az elvárásaim és felszínes vagyok, de nem érdekel...

Eddig egyetlen kapcsolatom volt, de az sem volt az igazi.

Lényegében csak azért voltam együtt a sráccal, aki egyébként átlagos külsejű volt, mert megelégeltem, azt, hogy egyedül vagyok. Jó volt hozzám, szeretett, de nem tudtam hozzá úgy vonzódni, és hamarosan szakítottam vele.


Lehet esélyem még boldog párkapcsolatra? Sajnos nem tudok lejjebb adni az igényeimből és csak a magas, helyes, izmos pasikra vágyom. Inkább örökre egyedül maradok, mintsem többet olyannal legyek, aki nem hoz lázba.

Nektek mi a véleményetek?


23/N



2014. dec. 7. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Tegyél érte, hogy felfigyeljenek rád, öltözködj csinosan, sportolj, járj el ismerkedni.

Nem fog bekopogni az ablakon a szerelem! ;)

18F

2014. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden lánynak csak a helyes pasik jönnek be, nem vagy ezzel egyedül. A rossz hír, hogy emiatt nagy a konkurencia is. Annak, hogy felfigyeljenek rád, egy titka van: legyél normális! Az ugyanis nagy ritkaság lányok között, főleg ha egyedülállóak.
2014. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem baj, legfeljebb sose lesz kapcsolatod.
2014. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél egyéniség!
2014. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!