Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt álmodtam hogy az eggyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodtam hogy az eggyik legjobb barátommal úgy összevesztem hogy megakartuk egymást ölni. Azért mert az álmában tömegben voltunk és ott engem cikizett. és azt mondtam neki hogy állj le és meglöktem és elkezdtünk bunyózni. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Jelenthet ez az álom valamit?? Vagy csak egy hülyeség az egész?

2016. okt. 4. 23:46
 1/2 NudliHercegnő ***** válasza:

Az álmoknak nincsen konkrét, szótárszerűen lefordítható jelentésük. Ha valamit álmodsz, valószínűleg az agyad valamilyen ébrenlétedben rád gyakorolt hatást - stresszt, örömöt, félelmet - dolgoz fel, néha direkt módon nem megérthető logika szerint. Például, lehet, hogy sok benned a feszültség, esetleg mérges vagy valakire, ÉS ettől függetlenül sok időt töltesz ezzel a barátoddal. Az agyad ennek a kettőnek a levezetését úgy oldja meg, hogy összegyúrja egy álom keretében, hogy mindkettő őt foglalkoztató témát szimultán módon le tudja vetni a fejedben.


Ezen felül nagyon belegondolni nem lehet, és nem is érdemes, hiszen mint mondtam, ez mind csak spekuláció, és az álomfejtés önmagában is elég tudománytalannak minősül, ha a hétköznapi ismereteinkkel próbálunk nekilátni.

2016. okt. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában az emberek,a legközelebb állókon vezetik le erőszakos indulataikat.
2016. okt. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!