Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Összevesztem a legjobb barátnőmmel, én voltam a hibás. Igazából egy nagyon gyerekes dolgon akkadt ki, de elfajultak a dolgok. Le r*bizett-k*rvázott, és nem akar békülni. Ebben semmi probléma bem lenne, de egy osztályba járunk, és azok akikkel jóba voltam azokat ellenem fordította. Szóval mindjárt kezdődik a suli és nincs kivel lennem. Mit tehetnék? :/

2016. aug. 30. 22:35
 1/2 anonim válasza:
Szerintem kérj tőle bocsánatot, aztán ha akkor sem hajlandó kibékülni,akkor hagyd a fenébe,keress új barátnőt!
2016. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

BFF = "Best friends forever"


Bevallom, nekem elsőre nem volt egyértelmű ez a címszó.


Ha te nem mondtál rá csúnyákat, amit írsz, ne kérj bocsánatot, őt és az osztálytársaidat is minősíti, ha ezért megvédik. Jobb, ha kerülöd őket és egy másik osztályban keresel magadnak barátot szünetben és suli után. Agresszív, trágár emberektől bocsánatot kérni egyfajta behódolás, ami talán még rosszabb, mint a 3 lépés távolság ezek után. A barátnőd akar a "domináns nőstény" lenni az osztályotokban, vagy mi ez (majmok ugrálnak majomkenyérfán)? Te egyenrangú barát akarsz lenni, vagy egy klikk alárendelt tagja, akit meg lehet alázni?


Ezért jobb szűk munka/tanulási közösségben nagyon nem belefolyni egymás magánéletébe (pontosabban egyáltalán nem), mert egy összeveszés után nehéz lesz eredményesen tovább dolgozni/tanulni.


Ha másik osztályban lévő lány veszett volna össze veled, most könnyű helyzetben lennél. Viszont így is abban vagy, mivel még csomó másik osztály van, ott is vannak magányos, a trágár "idióták" által kiközösített lányok, akikkel lehet barátkozni!

2016. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!