Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan tizenéves,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan tizenéves, huszonéves lány aki szeret túrázni kilométereken át, és nem csak az okos telefon létezik nála?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre manapság, hogyha lemerül a telefon meghal mindenki, ha menni kell két lépést már vége a világnak..

2016. okt. 7. 16:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én csatlakoznék ilyen túrára, de valószínűleg nagyon messze lakok.
2016. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.

Én szeretek túrázni, csak egyedül nem jó. Ezért barátnőmmel szoktunk menni, de ő csak hétvégén van itthon.

15/l

2016. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én se utasítom el az internetet, sőt, van hogy egész napom a gép előtt töltöm, de azért kell a természet meg ilyenek, hát ja nem is az hogy mesze vagy hanem: szabadidő, pénz.. Bár ha csak erdőbe bóklászunk a pénz nem kell annyira de kaja igen :D
2016. okt. 7. 18:17
 14/17 anonim ***** válasza:
Az enyém
2016. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válaszom: Ami megtörténhet az meg is történik (magyarul biztos hogy van)


Egyébként ha ezt a túrát megszervezitek akkor kérlek hívjatok már meg engem is :O olyan jól hangzik

F/18

2016. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szivesen elmegyek veled túrázni de sajna csak a nyáron érek rá:/ suli meg egyebek miatt. Ha addig nem sikerül mást találni és még mindig keresel társaságot akkor írj!

A túrázás kiskorom óta nagy szerelmem.

16/L

2016. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A termeszet csodas , ha sut ha szakad mindig meg van a szepsege. 25f
2017. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!