Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon taszítanak, a bunkó,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon taszítanak, a bunkó, beképzelt, nagy dumás fiúk. Miért mondják azt mégis, hogy ők tetszenek minden lánynak? 16 L

Figyelt kérdés

Van például egy srác az osztályban, aki persze tényleg helyes, de undorodok egyszerűen tőle, mert annyira visszataszító a viselkedése. Kötekedik a gyengébbekkel, a népszerűtlen lányokat szekálja.

Én viszonylag népszerű vagyok, vagy mi, inkább olyan közepesen, de annyira taszít ez az ember, hogy fú.

Itt meg állandóan azon panaszkodnak a fiúk, hogy minden lánynak ők tetszenek. Pedig sok barátnőm is mondja, hogy tényleg bunkó (egy-kettőnek azért tetszik a külseje).

Akkor most hogy van ez?



2016. okt. 8. 12:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Olyan gyerekes ez a népszerű és népszerűtlen beosztás. Sosem fogom megérteni.. -_-

Amúgy én nekem is inkább a magabiztosabb srácok jönnek be, ahogy az előző írta, de előtte mindig kiismerem, hogy tényleg bunkó-e, mert amúgy lehet hogy neki van egy olyan énje is, aki nem bunkó, hanem odaadó és szerető.

2017. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én egy kedves, szerény, kevésbé szórakoztató fiú vagyok - bár nem az osztálytársad, és nem is tetszem sokmindenkinek. Felkeltettem az érdeklődésed? :)
2017. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért mondják, mert elég sok lánynak tényleg ők tetszenek. Azt is mondják, hogy a fiúknak általában a hülye p...ák tetszenek, mégse sértődöm meg ezen fiúként, mert tudom, hogy általánosságban tényleg van ebben valami.

Persze, aki azt mondja, hogy "minden lánynak/fiúnak csak ezek kellenek", az hülyeséget állít.

Nem ismerlek, ezért nem tudhatom, hogy téged tényleg taszítanak-e a bunkó fiúk, de ha igen, akkor respekt!

2017. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem pontosabb az hogy a fiúknak a kifejezetten szép lányok tetszenek, és mivel azok sokszor tudatában vannak annak hogy milyen szépek és minden pasi őket akarja, ezért könnyen beképzeltek lesznek és ettől lesznek h...p...ák. Szóval nem a h...p...k tetszenek hanem a nagyon szép lányok :)
2018. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!