Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok a legjobb fiu baratomba? 15/L

Figyelt kérdés

Már elegregota ismerjuk egymast es hat szerintem beleszerettem. De félek, hogy ő nem így tekint rám.

Mondjam el? Vagy adjak jeleket?



2016. okt. 9. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Mond el neki. A jeleket nem biztos, hogy felismer/észre veszi mert már régóta vagytok csak barátok. De ha nagyon félsz, akkor elösször próbálj kisebb jeleket küldeni neki 1 hétig kb. Ha nem jönn össze, akkor kicst konkrétabbakat. Aztán ha ez sem sikerül, akkor mond ki. (Saját tapasztalat, ha nem mondják ki, egy hoszabb barátság után, akkor nem lehet annyira észre venni. Legalábbis én nem figyeltem a jelekre. És ezért, mikor észre vettem már késő volt, pedig én is szívessen össze jöttem volna azzal a lányal. Persze, nem mindenki ilyen, csak a saját tapasztalatom mondom)
2016. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!