Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék értelmes lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék értelmes lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


14 éves fiú vagyok és szeretnék már egy barátnőt, mert már érzem azt, hogy érett vagyok hozzá( még soha nem volt barátnőm, de még lánnyal se nagyon). Iskolában nincs olyan lány, aki szimpatikus lenne nekem, sajnos egy része a mai „tipikus” tinilányok. Budapest mellett lakom, próbálkoztam plázában, meg ilyen nagyobb helyeken, de semmi sikerrel. Hol tudnék értelmes lányokkal ismerkedni?



2016. okt. 10. 22:07
 1/6 anonim válasza:
Keress magadnak valami jó hobbit, pl. járj el valami modern tánctanfolyamra, ha mindig egy helyre jártok akkor előbb utobb összejössz ott valakivel és jó társaságod is lenne. A lányok szeretnék még lovagolni járni, sok lány kevés fiú, ott is sikerülhetne ismerkedned. Vagy járj le valami sportra ahova lányok is járnak, pl. uszás, pinpongozás, tenisz. Az a lényeg az egésznek hogy olyan hobbit válassz ahova sok lány jár és hetente 2x-3x össze tudtok találkozni és olyankor tudtok eleinte beszélgetni és ebből alakulhat majd ki hogy lessz egy kapcsolatod.
2016. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszát kiegészítve: ...vagy több utálód lesz... :P
2016. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 misshutcherson ***** válasza:
Akar itt is... Vannak olyan lányok,akik normálisak, nem pedofilok es Pest kornyeken laknak. Keresgelj bátran!
2016. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 "nem pedofilok"... XD

Egyébként szerintem ha értelmes lányokat szeretnél megismerni,akkor járj el könyvtárba,és ha már ott vagy,akkor olvass is,nem válik károdra. :))

13/L

2016. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, te biztos valami könyvtárba járkáló vagy, mi? :D

Szeretnél te is megismerkedni egy fiúval, aki ha már könyv mögé bújik, már meglehetősen műveltnek mondható. :DD

Egyébként jó a javaslatod, mert inkább itt ismerkedjen, mint szórakozóhelyeken, hiszen ott pláne sok "ribi" jelenik meg, tisztelet természetesen a kivétel(ek)nek.

2016. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Tévedsz. Nekem van elég könyvem itthon,ha meg nincs,akkor rendelek:P

De egyébként a kérdezőnek az az elvárása,hogy normális lányt találjon,vagyis,mint említetted,nem szórakozóhelyen kellene keresgélnie. De tudom még javasolni a szakköröket,csak hát mint említetted (kérdező),nem nagyon tetszenek neked a sulidba járó lányok. :/

2016. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!