Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet tanult, intelligens,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet tanult, intelligens, értelmes, esetleg egyetemista pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kávézók,könyvtár,romkocsmák, de itt is! ij privit!
2013. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 first blood ***** válasza:
én az vagyok :D de van is barátnőm már egy jó ideje
2013. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez alatt a szöveg alatt, a kicsi borítéktól jobbra :)
2013. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
egyetemen. vagy olyan hejeken amit elkerülnek a csajok nehoy vesztesek kőzt legyenek.
2013. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
írj egy üzit :)
2013. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 The Other ***** válasza:
100%

Valamiért sejtettem, hogy a GYK tele van "tanult, intelligens, értelmes, esetleg egyetemista pasikkal".

Itt van az ország szellemi krémje és ez nem vitás.


Komolyra fordítva, szerintem a könyvtár már veszít jelentőségéből (ilyen téren), mert egyre több helyen hozzá lehet férni a tudományos cikkekhez a könyvtár szerverin keresztül külső gépről is. Könyvet kölcsönözni meg félév elején szoktak. Akik pedig ott szoktak kifejezett csajozási szándékkal lődörögni, nem biztos hogy az intelligensebb részét alkotják a populációnak.


A kávézó, romkocsma és társai pedig olyan helyek, ahol inkább az ilyen nagy sálas, "díszbölcsészek" szoktak értelmiségit játszani, mert annyira gagyi a szakjuk, hogy ráérnek egész nap ücsörögni, míg egy keményebb szakról jó esetben havi 2-3x jut el az ember ilyen helyekre. Mondjuk az tény, hogy például a Tescohoz viszonyítva nagyobb az esély.

2013. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 first blood ***** válasza:
4-es te biztos vonzod a lányokat, főleg azokat akikbe némi értelem szorult. Biztos ilyen "menő" embereket keresnek, ha párkapcsolatot akarnak létesíteni egy férfival. A helyesírásod elárulja az értelmi szinted, ami egyenlő a nullával ;)
2013. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
van abban logika, amit a 6-os ír, de a Szabó Ervin amúgy mindig tele van, én kb heti kétszer járok oda, még egyszer se szólítottak le (igaz nem is azért múlatom ott az időm)
2013. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
és akkor nem is örülnél, ha valaki leszólítana?
2013. ápr. 4. 20:30
 10/16 anonim ***** válasza:
de
2013. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!