Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak rajtam kivül itt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak rajtam kivül itt még lúzerek, akik senkinek se tetszenek?

Figyelt kérdés
Nem alapítunk valami oldalt,ahol lehet rinyálni..
2013. dec. 22. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
xD Ez de aranyos...
2013. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Aha, de nálad nagyobb nincsen, azt ugye tudod?
2013. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Énénén! Itt vagyok.
2013. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jelen! Sztem akkor is odagyűlne a sok beképzelt csaj, h még belénk rúgjanak párat, ahogy itt is teszik.
2013. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
én is csaj vagyok akkor én leszek a királynő.. de am., komolyak a szándékaim egy oldal,ahol lehetne rinyálni következmény nélkül.. nem törölnék a kérdésünkj/válaszunk..senki se kövezne meg minket érte
2013. dec. 22. 16:59
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt a szégyent....
2013. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Tarnolf ***** válasza:

Figyelj, kérdező, én nem vagyok egy nők álma, se jóképű se semmi ilyesmi, mégse rinyálok, teszek inkább ez ellen. És képzeld, sikerül, van aki régen kb. undorodott tőlem, most meg bejövök neki. És, hogy hogyan értem el? KOMMUNIKÁCIÓ!!


Attól, még, hogy csaj vagy te is közeledhetsz az emberek felé. (Nem tudom, hogy közeledtél-e már, csak általában akik itt sírnak, hogy milyen szar nekik, sose tesznek azért, hogy javítsanak a helyzetükön.)

2013. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha így folytatjátok, nem is fogtok senkinek-.- kihatással van a rossz hangulatotok a képetekre, viselkedésetekre, ez nem jön be az ellenkező nemnek.

egyébként mellékesen egy hasonló gyereknek (akit mindenki utált, mert ronda volt, bunkó, fárasztó) bevallotta egy nagyon szép barátnőm, hogy szereti, ő meg a földig alázta. Ennyit rólatok (tisztelet a kivételnek)

2013. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én ismerkedek de lekoptat mindenki ...kicsit unalmas
2013. dec. 22. 17:11
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, de igyekszem nem rinyálni.

Én beláttam hogy az örökös rinyálás nem vezet semmire.

Oké jó érzés kiönteni a szívedet egy idegennek főleg egy ilyen oldalon ahol névtelenül irkálhatsz, de örökké ezt nem teheted.

Én akárhányszor rinyáltam mindig megijedtek az emberek, érthető is mert nem olyan ember kell nekik aki csak rinyál, hanem olyan akivel elvannak és jó kedvük lesz.

Én erre rájöttem, akkor már elég volt a sírásból és elkezdtem változtatni ezen.

Szépen lassan építem fel a kapcsolataimat ismét, aztán saját magamért is teszek hogy végre az ismerkedés se legyen kudarc. Hosszú és nehéz időszak ez de eddig megtanultam hogy minden munkának meglesz a gyümölcse előbb utóbb, és mivel már az életem felét helyreraktam így jöhet a másik fele.

2013. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!