Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony lányok már senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony lányok már senkinek se tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem áll ki minden csontom,de elég vékony vagyok(170/55-nagyjából arányosan),és az a baj,hogy nem tudnám magam elképzelni kövérebben,mert hiába lenne "nagyobb a kereslet",akkor meg én nem lennék elégedett a testemmel,és akkor meg a gátlásossággal van a gond,pedig volt egy időszak,mikor próbáltam is hízni,de nem sikerült,csak 2-3 kg-t de már az se tetszett nekem igazából.(nem,nem akarok fogyni,szó nincs erről) Ráadásul azt látom mindenhol,hogy plus size modellek,meg nagy mellek(amivel nincs bajom máson,de nekem ahhoz máshova is hízni kéne,hacsak nem szilikon,de azt soha),stb... Szóval így már nem is tetszem egy fiúnak se?A belsőtől most tekintsünk el,úgy is a külső az,ami megfog,a belső csak megtart.:/:)

15/L


2012. jún. 25. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jáj
2012. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokan fognak tőled most képet kérni, tegyük hozzá: joggal!

Így nehéz megítélni

2012. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

nem vagy olyan hűdevékony ezekkel a paraméterekkel. magasabb vagyok nálad és kevesebb kiló (ja és van köztünk 6 év) és még én sem vagyok nagyon vékonynak mondható, max határesetnek.


kérdésedre: nem minden pasi a töltött galambokra bukik, sokaknak kifejezetten a törékeny lányok kellenek. szóval ne általánosíts. nem aggódnék a helyedben: ha a személyiséged rendben van, előbb-utóbb találsz magadnak pasit.

2012. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól h vannak duci modellek, akinek eddig a sovány csajok tetszettek, azoknak ezután is azok fognak. Ha hiszed ha nem míg csak gebe modellek voltak is volt akinek a ducibbak tetszettek.

Am lehet h nem az alkatoddal van a baj. Erre nem gondoltál? Meg amúgy fiatal vagy. Lehet még annyi pasid mint a nyű.

2012. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem főleg a vékony lányok jönnek be.
2012. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16/F lemaradt
2012. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintek a te magasságodhoz az 55 kg pont jó

de kép nélkül elég nehéz véleményt mondani

2012. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 okoska31 ***** válasza:
az adataid nálam is a teljesen rendben van kategória - de kép nélkül tényleg nehéz eldönteni, mennyire vagy vékony.
2012. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs gond az arányokkal de a kép többet segítene. 22/F
2012. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 TheHutyutyu ***** válasza:
100%
De a vékony lányokat szeretjük. Csak lehet hogy lotyó vagy és ezért nem jár veled senki. :D
2012. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!