Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kavarás után barátság?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarás után barátság?!

Figyelt kérdés

Tavasztól néhány hónapig kavartam egy sráccal, nyár végéig, néhány hét szünettel. Komolyabb kapcsolat nem lett belőle, mert mire oda jutottunk volna, ő azt mondta, hogy még nem szeretne új kapcsolatot, nem érezné magát jól benne, mert nemrég lépett ki egy régebbiből. Én a kapcsolatuk vége felé kerültem képbe, és a néhány hét szünet azért volt, mert összejött megint az exével, de az ugyanolyan szar volt, mint előtte, és megint "velem volt". De nyár végén dobott, amit már meséltem.

Azóta eltelt két hónap, de nekem még mindig hiányzik, akár mint csak barát is. főleg, hogy múlt héten találkoztunk buliban és felszakadtak a sebek.

Egy közös barátunktól tudom, hogy ő sajnálja az egészet, nem akart megbántani, ami volt, az szép és jó volt, de ő akkor ő nem akart többet. És nem is utál, rosszat sem mond rólam.

Azon agyalok ezek után, hogy írnék neki, hogy ha ő is benne van, legyünk csak barátok. Mást én sem akarnék, de hiányoznak a beszélgetéseink és ő is, mint ember.

Szerintetek ez lehetséges? Milyen ötlet? Mik az esélyeim? Légy szíves, segítsetek és mondjátok el a véleményeteket. Köszönöm! :) 17/l 18/f



2016. okt. 12. 19:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Kavarás=sok beszélgetés, csókolózás, bújás, randizgatás, ilyesmik :D
2016. okt. 12. 19:16
 2/3 Józsa Zsófia válasza:
Nyugodtan írhatsz neki
2016. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Visszament az exéhez

Utána megint hozzád majd dobott

Hagyd a francba találsz jobbat

2016. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!